Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Наша щаслива героїня - Дарина Ярковська. Вона живе у своєму маленькому світі - світі волейболу.

Своїм щастям з НародUA ділиться Андрій Місюревич. “Треба вчитись бути щасливим кожного дня”, - вважає Андрій.

Щастям з нами ділиться Таня Дьоміна з Володимир-Волинського. Вона вважає, що щастя - це коли ти маєш змогу взяти за руку людину, яку ти потребуєш у цей момент.

Марта Шелельо розповідає НародUA про своє щастя. Вона стверджує, що щастя є скрізь і у всьому.

Своїм щастям ділиться Людмила Романова. “Щастя – це перший раз побачити свого малюка, обійняти та пригорнути до себе”, - говорить вона.

Наша щаслива героїня - Юля Радченко. Вона захоплюється паперовими листами.

Щастям зі світом ділиться Анастасія Гузенко. "Щасливим бути легко, головне – це помічати кругом себе зерна щастя", - каже вона.

Про своє щастя розповідає Софія Вишневська. "Моє щастя зараз полягає в тому, що скоро я і мій коханий станемо єдиною сім’єю", - каже вона.

Марія Дмитрович ділиться своїм щастям. Вона любить співати. Марія каже, що щастя - це мир у сім'ї та інші речі, які не купиш за гроші.

Щастям ділиться Дарина Кисіль. Вона зовсім не вважає себе особливою, захоплюється посткроссингом і буккросингом.