Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Своїм щастям з НародUA ділиться Вікторія Грищенко. “Найбільше щастя для мене - коли всі мої бажання та мрії здійснюються, і головне, щоб поруч були люди, з якими можна розділити свою радість”, - говорить вона.

Сьогодні героїня Щастя - Єлизавета Скурецька. Вона стверджує, що танець робить її щасливою.

Героїня Щастя - Анна Бородіна. Вона нагадує, що найбільше щастя - це здоров'я, яке потрібно цінувати.

Своїм щастям з НародUA ділиться Олександр Зимовченко. “Неможливо досягти свободи в майбутньому, утискуючи її нині”, – цитує Михайла Бакуніна Олександр.

Своїм щастям ділиться з НародUA Катерина Науменко. “Немає більшого щастя, ніж проведений час з близькими та дорогими для тебе людьми”, - стверджує вона.

Юлія Лисенко - героїня Щастя. "Я заново вчусь любити, слухати, змінююсь", - розповідає вона історію свого щастя.

Наша щаслива героїня - Дарина Ярковська. Вона живе у своєму маленькому світі - світі волейболу.

Своїм щастям з НародUA ділиться Андрій Місюревич. “Треба вчитись бути щасливим кожного дня”, - вважає Андрій.

Щастям з нами ділиться Таня Дьоміна з Володимир-Волинського. Вона вважає, що щастя - це коли ти маєш змогу взяти за руку людину, яку ти потребуєш у цей момент.

Марта Шелельо розповідає НародUA про своє щастя. Вона стверджує, що щастя є скрізь і у всьому.