Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Марина Мазур. Вона ділиться з НародUA своїм щастям - вмінням помічати приємні дрібниці.

Щастям з НародUA ділиться Лілія Савченко. Цього разу у рубриці ЩАСТЯ - коктейль щасливого життя із праці, любові й сподівання на краще.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯОльга Бицак. Що таке щастя? Це - людина. Ольга Бицак вважає, що джерело щастя - ми самі і тільки ми.

Своїм щастям з НародUA ділиться Ніна Поліщук. Тож у рубриці ЩАСТЯ читайте про простоту, спостереження за людьми, історії-фотографії та безліч іншого...

Рубрику ЩАСТЯ на НАРОДUA продовжує Оксана Погрібна. Її щастя - танці. Вона танцює навіть у думках (в університеті, готуючи обід на кухні абощо) чи уві сні. Танцюючи, Оксана Погрібна відчуває себе вільною.

І знову ми відповідаємо на вічне питання "Що таке щастя?" життям і відчуттями конкретних людей. Цього разу в рубриці ЩАСТЯ - актриса Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Анна Куриленко.

Цього разу у рубриці ЩАСТЯ - "лист щастя" від Анни Гуц.

НародUA в рубриці ЩАСТЯ пропонує нові роздуми про щастя. Тепер з нами ділиться своїми мріями Дмитро Лебединець.

НародUA публікує чергову порцію щастя. Люди тривалий час думають про те, що ж таке щастя. А воно непомітно приходить до нас будь-якої миті. Щастя у вигляді доброти, радості, рідних, друзів і навіть незнайомих. Цього разу щастям із нами ділиться Єлизавета Тагінцева.

Що таке щастя? На це питання відповідають не філософи, медики, соціологи, фізіологи чи хіміки. Вони й не можуть відкрити таємницю щастя, тому що це - не наукова теорія, а маленькі життєві деталі й хитрощі. НародUA знаходить щастя в житті, мріях, вчинках і почуттях своїх героїв. Наступна героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Ірина Гузій.