Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Про своє щастя розповідає Дмитро Купраш. “Щастя - це мати повністю здорових і усміхнених батьків”, - впевнений Дмитро.

Марія Алексюк - наша героїня Щастя. Вона стверджує, що такого поняття, як "щастя", мабуть, не існує.

Про своє щастя розповідає Мар’ян Каваців. Він не уявляє своє життя без музики.

Щастям зі світом ділиться Микола Бабінський. “Щастя – це неперевершене відчуття свободи вільного падіння з парашутом та відчуття землі під ногами після цього”, - говорить він.

Своїм щастям з НародUA ділиться Оксана Зарубіна. “Бути українкою вже є великим щастям”, - стверджує вона.

Своїм щастям з Народ UA ділиться Галина Сираж. Енергійна та завжди усміхнена дівчина любить все нове і чекає його, затамувавши дихання.

Своїм щастям ділиться Гомонюк Крістіна. “Бути коханою – це для мене більше, ніж бути багатою, бо бути коханим – значить бути щасливим”, - говорить вона.

Сьогоднішній герой, який ділиться щастям зі світом, - Павло Тодоров. “Неймовірне щастя відчуваю, коли працюю на улюбленій роботі, спілкуюся з приємними людьми і роблю справи, що приносять користь іншим”, - каже він.

Своїм щастям з НародUA ділиться Вікторія Грищенко. “Найбільше щастя для мене - коли всі мої бажання та мрії здійснюються, і головне, щоб поруч були люди, з якими можна розділити свою радість”, - говорить вона.

Сьогодні героїня Щастя - Єлизавета Скурецька. Вона стверджує, що танець робить її щасливою.