Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Відчувати, що ти є, що у тебе під ногами та земля вертиться, і ти достатня, і ти потрібна світу - от тоді приходить щастя могти дарувати, давати, ділитись", – розповідає Вікторія Віадук – героїня Щастя на НародUA.

"Як мало іноді потрібно для щастя! Ранок, оповитий легким серпанком, перший подих повітря... І нестримні мрії...", – розповідає Оксана Гиз – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це і мій внутрішній комфорт, і книги, які я читаю, і ті роботи, які я пишу, і ті розмови зі знайомими за філіжаночкою чаю", – розповідає Ляля Сергієнко – героїня Щастя на НародUA.

"Можливо щастя в дрібницях, але я шукаю щастя у великому, бо хочу, щоб славилася і процвітала вся наша держава і людина в ній", – розповідає Наталія Музира – героїня Щастя на НародUA.

"Я нарешті зрозуміла, що щастя - це не навколишні речі, це твій внутрішній стан", – розповідає Антоніна Захарченко – героїня Щастя на НародUA.

«Я нічого не знаю про теорію щастя. Можу розповісти про ті хвилини, які робили щасливою мене, в які я почувалася на отому самому незвіданому «сьомому небі», – розповідає Олена Міщенко.

"Я мрійник та ідеаліст, який до останнього вірить у перемогу людини над складними обставинами і вірю, що любов врятує світ в цей нелегкий бурхливий час", – розповідає Василь Бабіля – герой Щастя на НародUA.

"Навіть якщо наша мета така висока, що годі її досягти в межах земного шляху, сам рух до неї – це вже щастя", – розповідає Люцина Хворост – героїня Щастя на НародUA.

"Творче натхнення, відчуття радості від того, що ти робиш – це неабияке щастя. Як і уміння радіти кожному дню життя, навіть з його рутиною і обов’язками", – розповідає Людмила Весела – героїня Щастя на НародUA.

"Людина повинна мати хоч крихту щастя, успіху, бо без цього вона не зможе досягти того, чого хоче", – розповідає Станіслав Новицький – герой Щастя на НародUA.