Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Марк Лепкі – герой Щастя на НародUA. "Я, як і всі інші, здатен надихатись і бути щасливим", - говорить він.

Христина Букатчук – героїня Щастя на НародUA. "Невидимі ниті зав’язані на наших зап’ястях. Щастя - коли знайдеш, до кого вони ведуть. Щастя - коли вивільнишся з них", – говорить вона.

Анастасія Демчук – героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя - це моя сім'я", – говорить вона.

Душа Споріднена – героїня Щастя на НародUA. " Щастя…-ефір…миттєвість, що навіки жива….навіть коли відходиш…щастя, росте, як трава….", – говорить вона.

Тетяна Данилик – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мій дім, мої дітки, мої сестри. Щастя, що ми можемо бути здоровими, бачити сонце на небі, чути музику, відчувати чиїсь дотик.. Це є щастям!", - говорить вона.

Маркіян Прохасько – герой Щастя на НародUA. "Я усвідомив, що абсолютно не уявляю, що таке щастя", - говорить він.

Марія Некрашевич – героїня Щастя на НародUA. "Найбільше щастя для мене – це  відчувати Божу любов, Його дотик до мого серця", - каже вона.

Марія Скочиліс – героїня Щастя на НародUA. "Я люблю робити щасливими людей, що мене оточують, дарувати їм гарні емоції і подарунки, чи просто гарні слова, що викличуть у них посмішку і тепло в серці.", – говорить вона.

Ірина Сидорук – героїня Щастя на НародUA. "Захоплюючись та відчуваючи природу,  ми стаємо щасливішими та гармонійними зсередини, адже нас оточує стільки прекрасного", - каже вона.

Оксана Матерацька – героїня Щастя на НародUA. "Щастя" – це  дуже просто, це спосіб сприйняття життя. Усе, що дається, відбувається, – все є щастям і робиться для щастя", - говорить вона.