Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Вікторія Заїченко обожнює доглядати за кактусами та читати хороші книги. Дівчина запевняє Народ UA, що щастя – це чути українську мову на далеких від Батьківщини горизонтах.

Цього разу про своє відчуття-розуміння щастя розповідає Діана Кметюк. Вона любить співати, читати і подорожувати. Своє щастя вона знайшла в Богові.

У рубриці "Щастя: люди" - Анна Наконечна. Вона дуже любить музику, захопилася бальними танцями. Для Анни щастя - насолоджуватися кожним днем життя і всіма його подарунками. Крім того, це вести активний спосіб життя, насолоджуватися красою навколишнього світу, відчувати поруч "найдорожчих людей".

«Світ — це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку», — так колись говорив Св. Августин. Людське щастя знаходиться на всіх сторінках книги, тому потрібно її постійно читати, аби завжди почуватися щасливим. Сьогодні наша героїня Вікторія Кріль розповідає про те, як можна стати щасливим, відкриваючи для себе світ.

Розкриває свій секрет щастя для НародUA Вікторія Черемис. Дівчина вважає, що щастя у тому, аби не залежати від обставин. Не завжди все буде добре, але почувати себе щасливим можна завжди!

Коли неможливо конкретизувати щастя, це означає, що людина по-справжньому дорожить своїм життям. Життям у всіх його проявах. Марія Соломаха запевняє НародUA: усе, що для тебе важливо - це щастя.

Щастя розкривається у всьому, чим займається людина і у всіх, хто її оточує. У цьому запевняє НародUA Михайло Суддя. Щастя не можна купити, його можна лише створити. Самому. Починати потрібно з власного серця.

Для НародUA розкриває «суть» щастя Надя Нестеренко, яка вважає, що щастя за відчуттями схоже на стрес чи навіть на депресію. Щастя, за словами Надії, - це любити життя і любити себе.

Сьогодні молодий фотограф Дмитро Шарий розповідає НародUA про те, що наше життя - це подорож, тому щастя - це насолоджуватися цією подорожжю разом із близькими.

Про те, що від наших думок залежить наше життя, розповідає для Народ UA сьогодні Ірина Шляхова. Іра вважає, якби песимісти не зневірювалися, а навпаки - сприймали перешкоди як виклик, то стали б нарешті щасливими.