Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Цього разу розповідає про розуміння і відчуття щастя читачам НародUA розповідає Іра Ямборська. Її щастя просте і зрозуміле кожному українцю – здоров'я, свобода і мир. І, скільки б епітетів та метафор не підбирати, навряд чи знайдеш точніші й виразніші слова.

Кажуть, що людина щаслива тоді, коли її хобі є її професією. З цією думкою повністю згодна наша сьогоднішня героїня Оля Курська. Черкаська художниця щаслива від того, що її творчість приносить щастя і їй, і оточуючим.

Цього разу щастям зі світом ділиться Ірина Шевченко. Її щастя - це радість від кожної хвилини життя в рідному Первомайську. Ірина - меломан. Крім того, вона небайдужа до малювання і кінематографу.

Своїм щастям з НародUA ділиться Оксана Поліщук. Ксенія вважає себе щасливою людиною, оскільки не бачить проблем і не створює їх для себе.

Щастям з НародUA ділиться Максим Калих. Його найбільше щастя - це гітара і велосипед.

"Щастя в тому, щоб комусь було небайдуже те, що ти робиш", - розповідає НародUA черкащанка Ольга Воловодівська. Дівчина стверджує, що щастя - це погляди вдячних слухачів, перший вдалий кавер, виконаний на новій гітарі, і просто щирі обійми, які потрібні кожному з нас.

Своїм щастям з НародUA ділиться Ольга Лавриченко. Її пристрасть і щастя - це література й історія. Як розповідає Ольга, вона стала щасливою в один момент - на своє 20-річчя.

Кажуть, що талановита людина є талановитою у всьому. Цю мудрість на своєму прикладі намагається довести школярка Дарія Сафронова. Саме вона цього разу ділиться з НародUA своїм щастям. Дарія встигає все: займається музикою, малює, цікавиться психологією, читає гарні книги. Це і є її щастям – розвиток і творчість.

Своїм щастям з НародUA ділиться Катерина Смирнова. Дівчина вважає, що щастя – це коли наша діяльність здатна приносити щастя іншим, коли ми можемо запалити усмішку на похнюпленому обличчі, яке піддалося осінній депресії.

Своїм щастям з НародUA ділиться Ксенія Кошелева. Щасливою її роблять друзі, малювання, обійми, музика, гарна погода, море...