Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Марія Дмитрович ділиться своїм щастям. Вона любить співати. Марія каже, що щастя - це мир у сім'ї та інші речі, які не купиш за гроші.

Щастям ділиться Дарина Кисіль. Вона зовсім не вважає себе особливою, захоплюється посткроссингом і буккросингом.

Щастям з нами ділиться Юлія Ловгін. Вона захоплюється хендмейдом, обожнює книги і прогулянки.

Щастям з НародUA ділиться Оля Катеренчук-Попович. Вона любить гуляти в лісі, тому що це заряджає енергією та позитивним настроєм.

Щастям з НародUA ділиться Софія Греськів. "Щастя – це  мати людину, якій довіряєш більше ніж собі", - каже вона.

Щастям з НародUA ділиться Наталя Кадикова. Вона знайшла щастя в любові Ісуса Христа.

Щастям з НародUA ділиться Олег Ведмеденко, письменник, богослов, єпископ Луцький і Волинський Апостольської Православної Церкви. Він зазначає, що щастя - це спокій, внутрішня свобода і "рай духовного вдосконалення".

Щастям з НародUA ділиться Даша Педченко. "Для мене щастя – це бути частиною життя всіх людей, які мені не байдужі", - каже вона.

Щастям з НародUA ділиться Юля Левчук. Для неї щастя - сім'я, близькі, природа, життя...

«Завтра я піду на пошуки нового щастя і неодмінно зловлю своє. Це буде мій власний вид – автентичний і неповторний», - по-романтичному каже студентка Альона Гейкіна. Дівчина знаходить своє щастя у найзвичніших речах: зелених очах коханого та у каві, звареній кращою подругою.