Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Порція щастя на НародUA - від Уляни Войтків. «Щастя – це почуття, яке підносить до небес», - говорить вона.

Героїня Щастя на НародUA - Любов Плішкіна. "Щастю немає кордонів", - говорить вона.

Порція щастя від Ірини Островської. "Щастя - це щирий дитячий сміх", - говорить вона.

Аня Повалена - героїня нашого Щастя - ділиться з НародUA своїм світлом. "Щастя - це коли ти зустрічаєш новий день", - каже вона.

Героїня Щастя на НародUA - Наталя Гуменюк. Вона любить грати на фортепіано, малювати і писати вірші.

Єлизавета Демедюк ділиться з НародUA і цілим світом своїм щастям. "Щастя – це пускати мильні бульбашки літом", - каже вона.

Порція Щастя на НародUA від Наталії Рафалович. "Щастя – це спокій і мир в країні, якого ми так прагнемо", - говорить вона.

НародUA пропонує порцію щастя від Андрія Комара. "Щастя – це йти вперед до своєї мети!", - каже він.

Порція щастя - від Любові Бобровник. Вона захоплюється різним рукоділлям.

Порція щастя від Інни Біленко. "Щастя – це обіймати близьких тобі людей", - говорить вона.