Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Порція Щастя на Народ UA - від Марини Фролової. "Обожнюю відчуття, коли розумієш, що всі твої витрачені сили не були марними, і ти зумів досягти певних висот, стати найкращим", - говорить вона.

Марта Бурдяк - героїня Щастя на порталі НародUA. "Щастя - це можливість дарувати любов і світло, яке тебе наповнює", - говорить вона.

Порція Щастя на НародUA від Іванки Хомишин. "Моє щастя ще на небі, а я його вже люблю", - говорить вона.

Ольга Блажко - нова героїня Щастя на порталі НародUA. "Щастя подібне до метелика. Чим більше ловиш його, тим більше вислизає", - говорить вона.

Ірина Чамарник - героїня Щастя на НародUA. "Тільки щира любов може зробити нас по-справжньому щасливими", - каже вона.

Порція Щастя на НародUA - від Ірини Живиляк. "Вважаю, що нехтування здоровим глуздом – це вірний шлях до щастя", - каже вона.

Соломія Гусяцька - героїня Щастя на порталі НародUA. "Щастя - у коханні. У світлому і чистому відчутті. Воно наповнює тебе, змінює, робить добрішим, іншим і відкритим для світу", - говорить вона.

Сергій Лоза - герой Щастя на порталі НародUA. "Для мене щастя – це коли тебе розуміють", - каже він.

Ігор Зарудко - герой Щастя на порталі НародUA. "Усміхайтесь людям і вони будуть усміхатися вам!", - говорить він.

Порція Щастя від Вікторії Гордій. "Щастя - провести день так, щоб не було часу на Інтернет", - каже вона.