Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Марія Григорчук - героїня рубрики Щастя. "Щастя скрізь. Воно завжди поруч з нами", - говорить вона.

Про своє щастя розповідає Роман Онипенко. “Щастя – коли не відчуваєш тривоги, на душі спокійно і в родині все гаразд”, - каже він.

Євгенія Федорянич - героїня рубрики Щастя. Вона мріє подорожувати світом та побувати у Парижі.

Щастям з НародUA ділиться Тетяна Мельниченко. “Найкращий подарунок від коханого – це ще одне сердечко, яке б’ється всередині тебе!", - каже вона.

Вікторія Січова - героїня рубрики Щастя. "Щастя - це, коли ти просто насолоджуєшся тим, що живеш", - каже вона.

Щастям з НародUA поділився Артем Антонченко. “Щастя – це визнання твоєї творчості, кохання, що надихає на подвиги, і хороші фільми”, - говорить він.

Своїм щастям ділиться з НародUA і цілим світом Яна Титаренко. ”Де є любов, там є й щастя. Щастя - це відчувати, що тебе справді кохають”, вважає вона.

Вікторія Афийчук - наша героїня Щастя. Вона щаслива, коли може комусь допомогти...

Про своє щастя розповідає Дмитро Купраш. “Щастя - це мати повністю здорових і усміхнених батьків”, - впевнений Дмитро.

Марія Алексюк - наша героїня Щастя. Вона стверджує, що такого поняття, як "щастя", мабуть, не існує.