Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Майя Студзинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мить, коли ти і твоє спокійне дихання стають єдиним цілим, минуле не стримує та не соромить тебе, майбутнє – не бентежить, теперішнє містить у собі  всесвіт, наче краєвид  відбивається у краплині", – розповідає вона.

Ірина Червінська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя ситуативне. Воно не ловиться за хвіст, як птах чи лисиця, воно вислизає з рук в останній момент і повертається назад суто спогадами і одиничними фотокартками, котрі зберігаєш, поки образи викликають сплеск серотоніну в крові, а потім рвеш, викидаєш, пускаєш за вітром — хай зловить іще хтось", – розповідає вона.

Тата Рівна – героїня Щастя на НародUA. "Щастя без сумніву має свої ознаки і свої унікальні риси, свої родимі плями", – розповідає вона.

Юрій Соловей – герой Щастя на НародUA. "Намалював картину - щастя, написав вірша - щастя, зробив добро - щастя", - говорить він.

Тетяна Кабацій-Білак – героїня Щастя на НародUA. "Десь у закутках душі завжди має жевріти часточка щастя", – розповідає вона.

Степан Маруняк – герой Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це, повертаючись з кожної мандрівки, знати, що мене чекають вдома близькі мені люди", – розповідає він.

Маргарита Харенко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – займатися улюбленою справою і бачити результат", – розповідає вона.

Юлія Скрилюк – героїня Щастя на НародUA. "Ми маємо бути щасливими постійно, бо маємо можливість чути, бачити, ходити по цій планеті, відчувати, діяти, творити", – розповідає вона.

Михайло Якубович – герой Щастя на НародUA. "Щастя зробили чимось комерційним, міряють якісь «індекси щасливих країн», скоро, думаю, віднайдуть програмки – купив, завантажив, і став щасливим", - говорить він.

Вікторія Гранецька – героїня Щастя на НародUA. "Іноді треба щось віддати, аби отримати своє щастя навзамін. І тоді все складеться, як було задумано в небесній канцелярії", – розповідає вона.