народне видання:
ми пишемо про людей з народу
волог.: , тиск: , вітер: |
Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій".
У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.
Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...
У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі.
Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!
"Коли цілі дні заповнені дорогими людьми та цікавими справами, коли година наодинці з собою – цінність, а не кара, коли вранці посміхаєшся новому дню, а увечері згадуєш, що хорошого сьогодні сталося, не маєш часу дошукуватися щаслива ти, чи ні", – розповідає Надія Сеньовська – героїня Щастя на НародUA.
"Щастя – це нарешті полюбити своє тіло: і як організм, і як арт-об’єкт. Забити, в кінці кінців, на все, що в цьому тілі надто пласке/опукле/криве/волохате/неяскраве і подякувати йому за можливість ходити, спати, кохатись, танцювати, творити", – розповідає Дар’я Зоріна – героїня рубрики Щастя на НародUA.