Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


В'ячеслав Циганець – герой Щастя на НародUA. "Для того, аби бути щасливим в кожну мить нашого життя, потрібно навчитися бути вдячним", - говорить він.

Олена Бараненко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя сукупне і суцільне водночас. Неповторне, але з чіткими пам'ятними  рисами. Минуле, майбутнє і вічне. Своє", – розповідає вона.

Ольга Сищук – героїня Щастя на НародUA. "Причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти", – розповідає вона.

Христя Венгринюк – героїня Щастя на НародUA. "Я прагну шукати маленького щастя, яке можна розгледіти в синичці, яка сіла на вікно, в орхідеї, яка пустила квітконосій, у сніданку з улюбленим какао, у обіймах дитини, у подорожах, у теплій ванні, у молитві, у листах, у часі, у відображенні в очах іншого…" – розповідає вона.

Юля Венчур – героїня Щастя на НародUA. "Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини", – розповідає дівчина.

Тетяна Педан – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській", – розповідає вона.

Віоліна Ситнік – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і, ставиш жирні галочки", – розповідає вона.

Аня Косик – героїня Щастя на НародUA. "Кожної миті моє щастя усміхається мені в сонці, навіть у дощовий день, смакує на язиці, радує в музиці, захоплює в людях, дає енергію втілювати мрії, бажання жити і творити", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.", – розповідає вона.

Віталій Горбуленко – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення", - говорить він.