Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Маргарита Шевернога – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливою дуже легко. Просто потрібно відпустити себе на волю! Робити те, що приносить задоволення", – розповідає вона.

Людмила Калиновська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це як злива. Весняна, життєдайна, сонячна, з веселкою!" – розповідає вона.

«Щастя – це коли ти гордий за місце де живеш і за людей, які поруч», - запевняє наша сьогоднішня героїня «Щастя» Катя Костенко.

Дарина Дар – героїня Щастя на НародUA. "Щастя для мене — це мріяти, подорожувати, мріяти про подорожі та подорожувати у мріях", – розповідає вона.

Тетяна Корнійчук – героїня Щастя на НародUA. "Усвідомлення Щастя змінюється відповідно до віку, світосприйняття і плавної трансформації Дитини-дівчинки у дівчину-Юнку, у Жінку, Матір, Берегиню", – розповідає вона.

«Щастя – бачити, що листоноша несе пакуночок, адресований саме тобі», – вважає наша сьогоднішня героїня Щастя Олена Раєвська.

«Для того, щоб відчути щастя, треба налаштуватися, розслабитися і дочекатися осені», - каже Катя Марчук. Наша сьогоднішня героїня Щастя – рудоволоса дівчина. «Щастя - це те, що ми завжди носимо в своєму серці», - переконана вона.

Ксенія Медвідь – героїня Щастя на НародUA. "Мене осяяло щастя. Мене обійняли дбайливі руки щастя", – розповідає вона.

Ксенія Александрова – героїня Щастя на НародUA. Вона обожнює ходити на весілля.

«Щасливі люди носять весну у серці», - запевняє наша героїня рубрики «Щастя» Марія Кононова.