Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Щастя для мене – це коли немає рамок і розмежування на хворих та здорових", – розповідає Марія Податель – героїня Щастя на НародUA.

"Дрібниці, з якими ми зустрічаємося щодня, формують наше щастя і наше життєве багатство", – розповідає Сергій Серко – герой Щастя на НародUA.

"Щастя – коли прокидаєшся зранку, готуєш собі і рідним сніданок, смакуєш своїм сніданком і вибігаєш у цей світ: працювати, бути для когось опорою і для когось радістю", – розповідає Тетяна Зінченко – героїня Щастя на НародUA.

"Люди помиляються, якщо вважають щастя чимось великим і непоясненним", – розповідає Світлана Кучпилюк – героїня Щастя на НародUA.

"Є одна таблетка, яка постійно ефективно діяла, – це небайдужість",  – розповідає Вікторія Кузан – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це відчувати. Мабуть, саме за цим ми повертаємося у нових інкарнаціях до цієї реальності", – розповідає Анна Щербак – героїня Щастя на НародUA.

"Погода також впливає на "рівень щастя" і настрій", – розповідає Юлія Еней – героїня Щастя на НародUA.

"Найбільше щастя – це мої діти, вони надихають мене творити, мріяти і жити", – розповідає Надія Устянчук – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це стан, коли вже не сила рахувати мурах на шкірі, коли ворушиться волосся на голові, але так тихо, аби не сполошити цю воістину божественну мить", – розповідає Юлія Пильнова – героїня Щастя на НародUA.

"Іноді щастю сумно, й тоді я показую йому розпатланого горобця, бджолу у квітці, сідаю з ним удвох у тихому куточку, і ми смакуємо зелений чай", – розповідає Наталія Жиліна-Жура – героїня Щастя на НародUA.