Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Кожна деталь, кожна дрібниця може бути тим самим Щастям, від якого хочеться стрибати вище неба", – розповідає Лариса Процел – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це про гармонію із собою теперішнім, прийняття себе тут і зараз", – розповідає Наталія Ціжман – героїня Щастя на НародUA.

"Жити саме зараз, у цю хвилину... Це і є щастя", – розповідає Скайстє Кузнєцова – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя ‒ це те, як ви сприймаєте світ, тому просто відкрийте очі і будьте щасливі", – розповідає Юлія Чумаченко – героїня Щастя на НародUA.

"Не розмінюватись на непотрібне і не зважати на те, що насправді немає значення. А важливо тільки відчути, що робить тебе щасливим", – розповідає Людмила Грудзевич – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це могти. Любити, відчувати, дарувати і приймати", – розповідає Леся Зузук – героїня Щастя на НародUA.

«Мене роблять щасливою мої мрії, які можуть декому здаватися неосяжними або ж нереальними», – розповідає Аліна Шевченко – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо ти обираєш для себе бути щасливим і твій мотив відчувати радість і повноту життя, ти будеш черпати це з усього", – розповідає Інна Залізнюк – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це позитивні емоції, відчуття, яке супроводжується усмішкою на обличчі і навіть слізьми радості", – розповідає Таня Ситниченко – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – відчувати те, що робиш, іти до цілей легко, від кожного кроку отримуючи максимум задоволення", – розповідає Світлана Левицька – героїня Щастя на НародUA.