Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Галина Мазур. Для неї щастя - це радість і райдужна мильна бульбашка, яка, виблискуючи на сонці, весело летить до тебе.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оленка Некрасова. Її щастя - в миттєвостях: приємна розмова, хмаринка, усмішка сина...

У рубриці ЩАСТЯМеланія Григоренко. Вона знайшла щастя в мандрах, книгах, фестивалях, концертах, дітях...

Своїм щастям з НародUA тепер ділиться Юлія Волинець. Тож у рубриці ЩАСТЯ читайте про те, що дарує Юлі це відчуття. Це і прихід весни, і усмішка дитини, і концерт "Океану Ельзи"...

Сьогодні героїня нашої рубрики ЩАСТЯ – Анастасія Дядюша. Вона вважає, що кожен обирає сам: бути щасливим чи ні. Для того, щоб мати щастя, потрібно лише зробити правлений вибір.

У рубриці ЩАСТЯМарина Братчук. Вона з радістю ділиться з нами своїм щастям. На питання "Що таке щастя?" Марина Братчук відповідає своїм життям і досвідом: любов, гармонія, вміння бачити, розпізнавати, зберігати й ділитися прекрасними миттєвостями.

Про своє щастя НародуUA розповідає Таня Варивода. Наш спосіб життя і те, як ми проживаємо кожен день – це і є нашим щастям.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Марина Мазур. Вона ділиться з НародUA своїм щастям - вмінням помічати приємні дрібниці.

Щастям з НародUA ділиться Лілія Савченко. Цього разу у рубриці ЩАСТЯ - коктейль щасливого життя із праці, любові й сподівання на краще.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯОльга Бицак. Що таке щастя? Це - людина. Ольга Бицак вважає, що джерело щастя - ми самі і тільки ми.