Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


У нашій рубриці ЩАСТЯ - Анна Ташлай. Вона захоплюється спортивним туризмом, літературою та наукою. Анна нагадує, що щастя - всередині нас. Просто потрібно відчути його і постійно тримати з ним зв'язок. Щастя - це джерело в самій людині, яке не варто ховати під купою всіляких умовностей.

Сьогодні у рубриці ЩАСТЯ - Людмила Стягайло – дівчина, яка не прив'язується до чогось або когось. Це дівчина, яка сама себе робить щасливою своїми вчинками і своїм життям. Людмила Стягайло постійно прагне йти вперед, шукає щось ще досі незвідане, і вважає саме це своїм щастям.

В унікальній рубриці ЩАСТЯ - Вікторія Супрунович. Її щастя - це спорт, музика, усміхнена мама, море... Для Вікторії Супрунович головне - самовдосконалення і вдячність за все, що має.

Хтось вважає, що щастя – це стан душі, у якому можна перебувати постійно, незважаючи на зовнішні обставини. Героїня НародUA Яна Проценко вважає, що щастя – це сума чудових маленьких приємних моментів. І варто надавати кожному моменту великого значення. Лише тоді можна відчути себе щасливішим.

У рубриці ЩАСТЯ - Світлана Шинкарук. Щастя Світлани - розмаїте, маленьке і велике. Це щоденні дрібниці й великі цілі. Щастя - в досягненні мети і в щоденному шляху до неї.

Своїм щастям з НародUA ділиться Юлія Жадан. Тож в унікальній рубриці читайте про те, що щастя для Юлії Жадан - це абсолютно конкретні речі, а не щось філософське й невловиме. Щастя для Юлії Жадан, окрім іншого, - це вміння робити щасливими інших.

Героїня рубрики ЩАСТЯ - Вікторія Шкабой. Для неї щастя - ефемерний і майже невловимий стан, хвиля, яка накочується звідкись зненацька. Надзвичайна мить легкості й безтурботності.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оксана Дуплій. Вона намагається зробити щасливими інших. Захоплення Оксани Дуплій з часом переростають в освіти. Їй у житті допомагає психотерапія. Оксана мріє працювати в кіно.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Галина Мазур. Для неї щастя - це радість і райдужна мильна бульбашка, яка, виблискуючи на сонці, весело летить до тебе.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оленка Некрасова. Її щастя - в миттєвостях: приємна розмова, хмаринка, усмішка сина...