Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Тетяна Педан – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській", – розповідає вона.

Віоліна Ситнік – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і, ставиш жирні галочки", – розповідає вона.

Аня Косик – героїня Щастя на НародUA. "Кожної миті моє щастя усміхається мені в сонці, навіть у дощовий день, смакує на язиці, радує в музиці, захоплює в людях, дає енергію втілювати мрії, бажання жити і творити", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.", – розповідає вона.

Віталій Горбуленко – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення", - говорить він.

Аліна Острова – героїня Щастя на НародUA. " Щастя… Воно завжди поруч з нами, проте ми зводимо свій погляд до небес, де літають мрії про нього", – розповідає вона.

Аліна Харламова – героїня Щастя на НародUA. "Поняття «щастя» може кардинально різнитися в залежності від характеру людини, її уподобань, захоплень та інтересів", – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це те, що приносить задоволення і радість! Те, що запалює погляд, дає поштовх, відкриває друге дихання і спонукає жити, мріяти і любити усе навколо!", – розповідає вона.

Лілія Войтків – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливим означає розуміти, що як би нам не було зараз, у кінцевому результаті все одно буде так, як треба. Усе буде щасливо", – розповідає вона.

Оля Гірняк – героїня Щастя на НародUA. «Я кожного ранку прокидаюся з однією і тією ж думкою в голові: «Яка ж я щаслива!», – розповідає вона.