Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Якщо всі ми здорові і живі - це вже і є найбільшим моїм щастям", – переконана Лариса Ягула-Семеген – героїня Щастя на НародUA.

"Інколи слід просто дозволяти тихенько стукаючому щастю зайти до дверей свого серця", – розповідає Ярина Каторож – героїня Щастя на НародUA.

«Живучи в синіх горах, рахую, перераховую кожну хвильку, аби насолодитися природою, а потім просто пишу, пишу, пишу», - розповідає поетеса Тетяна Грицан — героїня рубрики «Щастя» на НародUA.

"Щастя – це улюблене горнятко улюбленої кави, м’який халат, теплий плед, цікава книжка і дощ за вікном", – розповідає Олена Рижко – героїня Щастя на НародUA.

"Коли живі батьки і здорові діти, коли наповнена взаємним коханням, коли бачу світ, усю його повноту і часом аж розпирає груди від того, що просто живу – хіба це не фрагментики-цеглинки щастя, з яких ліпиться кожен мій день?" – розмірковує Зоряна Замкова – героїня Щастя на НародUA.

"Трапляються миті, коли увесь негатив зникає, коли Бог посилає тобі сильну добру Людину і вказує шлях до наступної вершини, − тоді душа переживає стан світлої гармонії, яка дає снагу до життя знов", – розповідає Ніна Головченко – героїня Щастя на НародUA.

"Найбільше Щастя в простих рухах Життя – в можливості йти, бігти, бачити, відчувати, дихати, говорити", – розповідає Вікторія Кравченко – героїня Щастя на НародUA.

"Я буду щасливою незалежно від зовнішніх обставин, свого статусу "вільної" чи "одруженої". Моє щастя зі мною. Моє щастя в мені", – розповідає Катерина Девдера – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя прокидатися вранці, коли поруч мило посопує твоє немовля, а як прокинеться - обіймає своїми рученятами. Від того ти найщасливіша жінка в світі", – розповідає Наталія Дем'яновська – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя дарує нам новий день, посміхається до нас устами дитини, дає пораду мудрістю старця, дзвоником кличе нас у мандри, готує для нас смачний сніданок і шепче на ніч милі нам слова", – розповідає Ольга Береза – героїня Щастя на НародUA.