Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Щастя — це ціле коло любові. Думаю, що його естетичні коди — в покорі до світу", — говорить Сергій Савін — герой Щастя на НародUA.

"Для мене щастям є бачити, чути і відчувати", — розповідає Наталя Кривун — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — стан душі, почуття чи щось магічне — сказати важко", — розповідає Тетяна Сметанюк.

"Я найщасливіша з матерів, коли біля мене мої діти", — розповідає Тетяна Іванчук — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це мій особистий вибір. Можна прийняти і полюбити своє життя і себе практично за будь-яких обставин, а можна вічно бубоніти і бути невдоволеним, маючи при цьому все", — розповідає Анжеліка Фукс — героїня Щастя на НародUA.

"Кохання — енергетичне ядро Щастя. Свідома духовна плюс тілесна єдність чоловіка і жінки творить цілісність — Щасливу Людину!", — розповідає Ангела Ткач-Вишня — героїня Щастя на НародUA.

«Існує універсальний спосіб бути щасливим. Цей спосіб озвучив нам Господь Ісус Христос, а саме: «Будьте як діти», — говорить Юрій Прокопенко — герой Щастя на НародUA.

"Гостре відчуття щастя накриває, коли відчуваю за спиною крила, коли вдається бодай на якусь мить відчути життя кожною шпаринкою душі" —розповідає Алла Рогашко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це передчуття того, що лишаєш по собі добрий слід, що світ зігріла й твоя щира посмішка від гарно виконаної роботи", — розповідає Антоніна Царук — героїня Щастя на НародUA.

"Я дарувала дітям книжки, а вони, я навіть і не очікувала – декламували вірші напам'ять. Оце і є моїм щастям у житті", – розповідає Світлана Петренко – героїня Щастя на НародUA.