Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Альона Романченко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це гармонія в душі, коли всього в міру, коли і тепло, і затишно, коли панує повне взаєморозуміння з собою", – говорить вона.

Ірина Шуповал – героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це почати свій день з молитви і бути вдячним за такі дрібниці, як маленький ранковий промінчик, що так вперто проривається до тебе у кімнату крізь штори», - говорить вона.

Оксана  Сливчук – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - бути собою! Всі ролі зайняті, ось чому нам необхідно завжди залишатися собою. Найлегше вдіти маску та грати іншу роль, ніж у будь-якій ситуації бути людиною та залишатися таким, який ти є насправді", – впевнена вона.

Ірина Васкул – героїня Щастя на НародUA/ "Щастя – це щось дуже крихітне. Це, як метелик, неможливо спіймати і утримати", – говорить вона.

Олена Колодич – героїня Щастя на НародUA. «Моє щастя в Бозі», – каже вона.

Оксана Данюк – героїня Щастя на НародUA. "Я заходжу, а мама тицяє собі пальцем в щоку й каже: "Ти забула мене поцілувати". Хіба в цьому не кроється істинне щастя?", – говорить вона.

Христина Голинська – героїня Щастя на НародUA. "Важливо знайти у своєму житті істинне призначення, покликання та йти, незважаючи ні на що, тим шляхом, яким ми нам підказує серце. Тільки так ми станемо щасливими, обиравши те, що нам справді приносить щастя", - говорить вона.

Даша Двойнос -– героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це кожен день, сповнений новими можливостями. Багато моментів є у нашому житті, які можна прийняти за щастя. Варто тільки ширше відкрити очі та серце", – переконана вона.

Василина Ушацька - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя починається з любові. Причому, яким би це дивним і абсурдним не здавалося іншим, з любові до себе", - розповідає вона.

Еліна Іванюк - героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це знайти себе у житті та відчувати, що ти стовідсотково знаходишся на своєму місці», - впевнена вона.