Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Виходить, щастя – це ще й бестія, яка тримає нас на короткому повідку і, смикаючи час від часу, присаджує до ноги», – вважає Раїса Плотникова – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це хоча б кілька хвилин розмови з рідними і сам факт, що є з ким говорити", — розповідає Світлана Порхун – героїня Щастя на НародUA.

"Велике щастя — жити в цьому світі, приймати всі його дари і займатися улюбленими справами", – розповідає Марія Тимчук – героїня Щастя на НародUA.

"Інколи слово "щастя" видається таким величним, що виникає невпевненість, а чи можна використовувати його у щоденному вжитку?", – розмірковує Таміла Тарасенко – героїня Щастя на НародUA.

"Парадоксально, але трапляється так, що людина начебто має все необхідне, проте не відчуває себе щасливою… Річ у тому, що відчуття, яке здатне окриляти, не супроводжує нас 24/7", — розповідає Анастасія Лукій — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя не десь там, колись. Воно не в чомусь і не в комусь. Воно в нас самих. Його не потрібно шукати або чекати, його потрібно відчувати", – говорить Валентина Люліч – героїня Щастя на НародUA.

"Мій рецепт щастя — це насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, наполегливо та з сумлінням займатися улюбленою справою, мати можливість бачити прекрасне в буденних, звичайний речах, що насправді іскряться тим самим щастям простоти", — розповідає Валерія.

"Щастя складається із маленьких дріб’язків, котрі ми так старанно нанизуємо на уявну шнурівку, з’вязуємо з кожним днем міцніше й носимо у кишені, яка найближче до серця." - говорить поет.

"Мені буває добре, буває й погано, проте я не намагаюся називати це щастям чи недолею: просто насолоджуюсь моментом, яким би він не був." - говорить Рту.

Ольга Романишин — героїня рубрики "Щастя" на Народ.UA. "Вірю, що по-справжньому щасливим може бути тільки любляче серце — те, котре навчилось бачити красу навколо: у посмішках людей, у співі пташки, у краплині вранішньої роси на травині; те, котре не втрачає вміння любити, всупереч усім труднощам та проблемам; те, котре відкрите для Всесвіту...", — розповідає вона.