Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Щастя – це розуміти, що хороших та неймовірних людей багато, і ти в тому числі маєш свою місію", – розповідає Юлія Таринська – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це мить, яка породжує світло, що ллється з нашої душі і переходить в стан абсолютного умиротворення і добра на всіх, хто нас оточує", – розповідає Галина Ганчук – героїня Щастя на НародUA.

"Для мене щастя – торкатися свого коріння, бачити картину світу предків через історію мови", – розповідає Антон Іщук – герой Щастя на НародUA.

"Щастя – це світлий великий храм, який потрібно збудувати для того, щоби потім жити в ньому, відчувати внутрішній мир, молитися", – розповідає Неля Романовська – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – прокинутись зранку і випити чашку кави", – розповідає Анатолій Молнар – герой Щастя на НародUA.

"Розуміння щастя накопичується з часом, з усвідомленням, що справа, якою займаєшся приносить задоволення, що люди, які поруч - це саме ті, з якими завжди комфортно, що рідні здорові та радіють життю", – розповідає Анна Іва – героїня Щастя на НародUA.

"Щаслива, що занурена у світ любові до художнього слова з усіма його відтінками, що інколи можу побути на самоті з ним, глибоко зануритися у його красу", – розповідає Вікторія Сопільняк – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – розкрити свої вищі, богом закладені здібності. Зрозуміти свій час і відтворити його, як розумне дзеркало", – розповідає Інна Усенко – героїня Щастя на НародUA.

"Тридцять років життя мені довелося пройти, постійно ховаючи себе від себе. Шукаючи собі застосувань «як усі»", – розповідає Ірена Слута – героїня рубрики Людина на НародUA. 

"Багатьом із нас для повного щастя бракує саме улюбленого заняття, чогось "для душі", що дарує натхнення і визнання", – розповідає Леся Іванченко – героїня Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 108