Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Усім тим я щаслива. І ніхто у мене того щастя не відбере… Тож бажаю і вам хапати миттєвості справжнісінького щастя й купатися у його хвилях!», — говорить Ірина Небеленчук – героїня рубрики «Щастя» на НародUA.

"…коли збираєшся з родиною, і коли молишся за дітей, коли стоїш на вершині Говерли, і коли слухаєш гарну музику, коли бачиш усміхненими і нагодованими дітей в благодійній їдальні, і коли читаєш добру книгу, коли печеш хліб, і коли тиснеш на педалі, долаючи кілометри доріг…" – розповідає про моменти щастя Віра Олеш – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо всі ми здорові і живі - це вже і є найбільшим моїм щастям", – переконана Лариса Ягула-Семеген – героїня Щастя на НародUA.

«Живучи в синіх горах, рахую, перераховую кожну хвильку, аби насолодитися природою, а потім просто пишу, пишу, пишу», - розповідає поетеса Тетяна Грицан — героїня рубрики «Щастя» на НародUA.

"Щастя – це улюблене горнятко улюбленої кави, м’який халат, теплий плед, цікава книжка і дощ за вікном", – розповідає Олена Рижко – героїня Щастя на НародUA.

"Коли живі батьки і здорові діти, коли наповнена взаємним коханням, коли бачу світ, усю його повноту і часом аж розпирає груди від того, що просто живу – хіба це не фрагментики-цеглинки щастя, з яких ліпиться кожен мій день?" – розмірковує Зоряна Замкова – героїня Щастя на НародUA.

"Трапляються миті, коли увесь негатив зникає, коли Бог посилає тобі сильну добру Людину і вказує шлях до наступної вершини, − тоді душа переживає стан світлої гармонії, яка дає снагу до життя знов", – розповідає Ніна Головченко – героїня Щастя на НародUA.

"Найбільше Щастя в простих рухах Життя – в можливості йти, бігти, бачити, відчувати, дихати, говорити", – розповідає Вікторія Кравченко – героїня Щастя на НародUA.

"Я буду щасливою незалежно від зовнішніх обставин, свого статусу "вільної" чи "одруженої". Моє щастя зі мною. Моє щастя в мені", – розповідає Катерина Девдера – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя прокидатися вранці, коли поруч мило посопує твоє немовля, а як прокинеться - обіймає своїми рученятами. Від того ти найщасливіша жінка в світі", – розповідає Наталія Дем'яновська – героїня Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 86