Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2012

Віце-президента "Союз Чорнобиль України" Болтенкова звинувачують у "липовості"?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Навколо керівника Черкаської обласної організації "Союз Чорнобиль України" та віце-президента цієї організації Володимира Болтенкова - черговий скандал. Його звинувачують у по суті "липовій" ліквідації аварії на ЧАЕС. Крім того - в захисті інтересів не чорнобильців, а влади та особистих інтересів керівництва "СЧУ".

Після появи в пресі та на сайті громадської організації "Союз Чорнобиль України" різних матеріалів про діяльність керівництва цієї організації та "шкурницькі" інтереси тих, хто виступає проти нього, черкаські чорнобильці оприлюднили цікавий документ. Зокрема, у ньому зазначається, що виїзди Володимира Болтенкова в "зону" не зафіксовані, як і отримана ним доза опромінення.

 

img118

 

Зокрема, про це йдеться і в статті протоієрея, ліквідатора та інваліда 3 групи Бориса Бродовського.

Бориса Бродовського, який організовував круглий стіл та акції протестів чорнобильців у Києві, а також тривалі протести під стінами Черкаської ОДА, обурило й інтерв'ю Володимира Болтенкова журналісту Леоніду Туменку

 

Один із ініціаторів створення Всеукраїнської асоціації чорнобильських організацій інвалідів Борис Бродовський ще раз заявив, що тільки "завдяки" керівництву "Союз Чорнобиль України" 80 % чорнобильців сьогодні отримують мінімальні пенсії, рішення судів щодо виплат належних пенсій не виконуються, а лідери "СЧУ" отримують десятки й сотні тисяч з бюджету на свою діяльність тощо.

Борис Бродовський нагадав і те, що через реалізацію ідеї керівників "СЧУ" про "осучаснення" зарплат для розрахунку чорнобильських пенсій ліквідатори, які отримали найбільші опромінення, але мали малі зарплати, отримують найменше. А "станційники" чи інші високооплачувані люди, які часто не виконували складних робіт, але мали високі зарплати, - сьогодні мають найвищі пенсії.

 

Врешті, подаємо і матеріал Бориса Бродовського, розміщений на сайті "Мы - чернобыльцы":

 

"На сайті Черкаської міської організації "Союз Чорнобиль України" з'явилася стаття журналіста Туменка про проблеми чорнобильців у вигляді інтерв'ю з головою Черкаської обласної громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" та віце-президента тієї ж всеукраїнської організації Володимиром Болтенковим.

Журналіст намагається розібратися в проблемах чорнобильців такими наївними питаннями, що стає смішно. Ну да Бог з ним - хто, як і на що вчився. Хоча в таких публікаціях, якщо вони не носять замовний характер, питання, що задаються, повинні, напевно, і мати логічне завершення.

Ось, наприклад, про сам Чорнобиль і де зокрема, в якому місці, знаходився Болтенков під час аварії на Чорнобильській АЕС? На жаль, з цього приводу не було питання, як і немає на нього відповіді.

А відповідь така: "Чорнобиль" Болтенкова знаходився в Горностайполі, а це - ой як далеко від місця аварії. Це точно так само, як і його голови районних організацій, що знаходилися в той час в Білій Церкві на пересильному пункті, однак тепер вважаються ліквідаторами.

 


Друге не менш важливе питання - це де в лапках названі чорнобильці, які дійсно мають відношення до аварії.

Так ось, 6 липня ми і були біля Адміністрації Президента. Андрєєв проводив під зливою піар-компанію разом з комуністами. Саме піарився "на всю котушку", потім у них з Президентом, незважаючи на листівку і заяви Андрєєва, "вийшла любов". Раптом влада, в особі Президента, стала такою гарною і пухнастою. Точно так само, як це було і 30 серпня того ж року.

Не слід зараховувати собі в актив акцію НКН. Тільки завдяки НКН ("Ніхто, крім нас" - НародUA), і її лідеру Ковальову, акція мала успіх.

Ні Червонописький, ні Андрєєв, ні тим більше Болтенков до того штурму не мають абсолютно ніякого відношення. Вони самі такого не чекали і не планували. Це для них було - як "грім серед ясного неба". Однак скористатися таким поворотом подій вони зуміли сповна. Наслідки виявилися для всіх плачевними, оскільки всі вилилися у вигляді Меморандумів. І це зайвий раз підкреслює їх підлість.

 

Тут би, до речі, поставити запитання: Чому ж немає ще посилання на виступ у День Незалежності в тому ж році?

Та тому немає, що домагалися, як завжди, особистих преференцій, а не відстоювали інтереси людей.

 

А, загалом, результати всієї цієї "діяльності" за багато років всім відомі - два ордени "За заслуги". Правда, тепер зрозуміло за які заслуги і в честь чого! Це від такої "ненависної влади" та від двох різних Президентів - Кучми і Ющенка.

 

Ось тільки прорахувалися з нинішнім гарантом. Начебто і служать вірно, і підтримують всіляко, однак нагород не дісталося, хіба що пенсію дозволили підтасувати під свою зарплату.

Знали, що у них вона велика, так як працювали при посадах з хорошими окладами - от і вирішили підвести більшість ліквідаторів під постанову 1210 (постанова Кабміну № 1210, яка дозволяє владі зменшувати чорнобильські пенсії на розсуд Уряду - НародUA).

А як же бути з підзахисними, у яких маленькі зарплати або таких взагалі не було - це, в першу чергу, солдати-строковики? Правильно, почекають - своя ж сорочка ближче до тіла!

 

Дуже багато "води" в цій замовній "показусі". Одне тільки правильно: з 20000 ліквідаторів залишилося близько 11300, решта померли, так і не дочекавшись "покращення" від Болтенкова, не дивлячись на те, що намагалися добитися хоча б пенсій, гарантованих Конституцією та законами.

Решта для Болтенкова - це мародери, рвачі і хапуги, а для Андрєєва вони ще й шкурники. Отримувати пенсію по зарплаті - не хапуга, не рвач, не шкурник, хоча радіацію всі ліквідатори "ковтали" однаково і сповна. Так що тепер цих з мінімальними пенсіями вважати другосортними і просто дати померти від болячок, отриманих внаслідок Чорнобиля?

 

А як зрозуміти "мораль" не шкурників і не мародерів, коли на діяльність одного Болтенкова виділено 15000 грн, тоді як на допомогу чорнобильцям - 11200 грн?

А як бути з тими мільйонами гривень, які нібито виділені або заплановані на медобслуговування чорнобильців і які розкрадалися та розкрадаються?

Що чорнобильці і далі повинні ходити з купою папірців у вигляді рецептів, які, замість ліків, так і повинні залишатися у них на руках?

 

Скажіть, як ліквідатору з мінімальною пенсією в 1800 грн пролікуватися в лікарні, де вартість лікування в кращому випадку - 3000 грн? Це що - таке "покращення" після хваленого Меморандуму?

 

Тому вкотре наголошую, що Меморандум, підписаний між "Союз Чорнобиль Україна" і Кабінетом міністрів, - це зрада чорнобильців та підле діяння, вчинене центральним керівництвом цієї організації. Упевнений, що цьому та іншим діянням, буде колись дана і правова оцінка відповідних органів.

 

Протоієрей УПЦ Борис Бродівський, інвалід 3 гр., ліквідатор"

 

 

 

Фото andrywa.ucoz.ua

 

 

Поділіться з друзями: