Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

В окружної виборчої комісії № 198 на Черкащині - повний колапс?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

У виборчому окрузі № 198 Черкаської області із центром у Смілі - надзвичайно напружена ситуація. Так, ОВК № 198, а також деякі дільничні комісії не можуть розпочати роботу або розпочали її із значним запізненням. Як повідомив НародUA координатор виборчих програм Громадянської Мережі "ОПОРА" Сергій Варич, окружна комісія № 198 вночі змінила більше ніж 200 замін в дільничних комісіях, в тому числі й керівництва комісій. В деяких комісіях паралельно працюють "нові" і "старі" керівники ДВК. Крім того, вночі напередодні дня голосування незрозуміло "заприсягнули" й нових членів окружної комісії, що загалом паралізувало роботу ОВК.

Представник "Опори" Сергій Варич розповів НародUA наступне;

- Окружна комісія № 198 пізно ввечері 27 жовтня прийняла рішення про те, щоб зробити більше ніж 200 замін в дільничних виборчих комісіях. І сьогодні нове керівництво ДВК прийшло на дільниці, і виникла незрозуміла ситуація: невідомо, хто ж насправді голова комісії і так далі. Тому що в нових голів комісій не всі документи є, які підтверджують те, що вони обрані головою ДВК, У деяких немає посвідчень, в деяких - постанови окружної комісії. 

Крім того, вчора, коли більшість дільничних комісій розійшлася, без голови і без заступника, зібралися і вночі провели засідання. Як мені повідомили, це було десь о 23.30 год. В комісії понаприймали якихось рішень і нібито прийняли до присяги нових членів окружної комісії. 

Ситуація така, що засідання ОВК № 198 не може розпочатися, хоча мало б початися о 8.00 год. Кворуму немає. Повний колапс.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему