Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Квіт 2012

Учнів черкаських шкіл змушують іти на гру футбольної команди губернатора

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

100 учнів і директор школи № 21 міста Черкаси обов'язково мають бути присутні в суботу о 14 годині на Центральному стадіоні міста. Тож якщо у когось із учнів були інші плани, то доведеться їх підкоригувати.

Як повідомили нам вчителі, які не побажали називатися, доведеться не лише прийти на стадіон та привести з собою дітей.

 

«Нас попередили, що потрібно бути не пізніше, ніж о 13.45, і сказали, що всіх дітей перерахують. Тобто, кожен класний керівник відповідає за те, щоб привести певну кількість дітей», - розповіли вчителі.

 

Також вони зауважили, що відповідна вказівка прийшла із департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради чи не у всі школи Черкас - забезпечити явку певної кількості учнів від кожного освітнього закладу. 

 

НародUA поцікавився у прес-служби Черкаського міськвиконкому, який саме захід буде проводитися на Центральному стадіоні завтра о 14 годині.

 

«У нас завтра будуть заходи на Соборній площі, в парку 50-річчя, а також у філармонії. Про Центральний стадіон ми нічого не знаємо», - відповіли у прес-службі.

 

Водночас працівники департаменту освіти та гуманітарної політики повідомили, що на Центральному стадіоні відбуватиметься відкриття футбольного сезону, і «там справді будуть залучені наші діти».

 

Як повідомляє сайт футбольного клубу «Славутич», у суботу, 7 квітня, «Славутич» на домашній спортивній арені матчем проти ФК «Динамо» (Хмельницький)  відкриває сезон великого футболу на Черкащині. Початок зустрічі о 14 годині.

 

Програма відкриття досить насичена – тут і пригощання уболівальників солдатською кашею з польової кухні, і конкурс із набивання м'яча та розмальовування аквагримерами перед початком гри. А в перерві матчу обіцяють спортивне шоу вихованців кінноспортивної школи «СВАН», тож залишається тільки сподіватися, що учням та вчителям, які планували якось інакше провести суботній день, не буде сумно.

 

Нагадаємо також, що почесним президентом ФК «Славутич» є голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

Фото: http://fcslavutich.ck.ua

Поділіться з друзями: