Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2012

У Каневі «Беркут» викрав голову ОВК № 197 разом з печаткою та протоколами

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Сьогодні о п’ятій годині ранку з окружної виборчої комісії № 197 спецпідрозділ «Беркуту» вивіз голову ОВК Максима Онищенка разом з печаткою та протоколами. При цьому «беркутівці» застосували силу до жінок, котрі чергували біля будівлі автовокзалу, в якій знаходиться комісія.

Пенсіонерка Валентина Єгорова уже другий тиждень чергує біля ОВК № 197. Каже, що раніше приходила по кілька разів на день, бо живе неподалік. На нічне чергування залишилася вперше.

 

«Ми, коли побачили «беркутівців», почали кричати, але вони всіх розштовхали і вскочили. Ми оббігли з однією жінкою автовокзал. Хтось запропонував: «Давайте не випускати їх назад, бо вони щось будуть звідти забирати!». Ми підперли двері великою урною, але «Беркут» став виламувати двері, порозкидав людей, на одній жінці пальто порвали, мене гупнули об стовп. А потім один із них каже: «Уходім!». І всі почали заскакувати в автобус. Люди почали їх зупиняти, шарпали їх, але вони відбивалися, оточили голову комісії і запхали його в автобус. За ними поїхав чоловік, який чергував з нами і мав автомобіль. То казав, що той автобус заїхав у райвідділ міліції, ворота закрилися і світло відразу скрізь повимикали. Тобто, їх там чекали», - розповіла Валентина Єгорова.

 

За її словами, біля різних входів ОВК чергували десь близько 50 канівчан.

 

«Удень менше, а на вечір зазвичай більше людей сходиться. Була навіть жінка з Лондона – онука письменника Юрія Горліса-Горського. У неї перекладач був, то ми побалакали. Вона в такому тоненькому одязі, їй холодно було, то її хтось забрав до себе додому. Але вона застудилася, то більше не приходила», - пояснила пенсіонерка.  

 

Тим часом, про свою версію подій НародUA розповів депутат Канівської міської ради, уповноважена особа від ВО «Свобода» Юрій Гамалій.

 

 

«Ввечері відбулося засідання ОВК, були присутні 11 людей із 18. Усі люди Губського. Було розглянуто і підписано загальний протокол по багатомандатному округу. По одномандатному округу протоколи не розглядалися, було подано скарги від юристів Даценка. Скарги теж не розглядалися, бо майже відразу після підписання протоколу частина тих, хто був у комісії, розійшлися, не було кворуму. Десь о першій годині протоколи були покладені в сейф на другому поверсі. О п’ятій годині під’їхав білий автобус зі спецпідрозділом «Беркут» з номерами СА 2501 АА. Вийшов підрозділ бійців. Вони були не в камуфляжі, частина в масках, частина – ні. Їх впізнали, бо вони свого часу тут охороняли вхід. Вони порозкидали людей – переважно це були жінки, бо чоловіки чергували на інших входах. Хтось упав і спину забив, комусь порвали пальто. Одна жінка вирвала дубинку з рук у беркутівця, тож має трофей, показувала мені потім», - розповів Юрій Гамалій.

 

За його словами, через кілька хвилин після «штурму» до ОВК під’їхав нардеп Андрій Шевченко. Коли дізнався, що «беркутівці» забрали протоколи, то поїхав за ними. Прес-служба «Батьківщини» повідомляє, що Шевченкові вдалося прорватися у приміщення райвідділу міліції.

 

У продовження теми читайте наш матеріал Галина Мовчан зняла побої після штурму «Беркутом» ОВК № 197

 

Поділіться з друзями: