Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Лип 2012

У Черкасах «Нафтогаз» відключає котельні від газу, бо вибори на носі?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відключила від газу усі 36 котелень комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» і, схоже, не збирається відновлювати газопостачання. Це при тому, що черкащани сумлінно сплачують за теплопостачання.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

 

«Я відразу прошу пробачення у жителів міста, адже їхні платежі за тепло та гарчу воду складають майже 100 %. «Черкаситеплокомуненерго» теж не має жодних боргів перед «Нафтогазом». Питання тільки в різниці в тарифах, яка виникає, бо тарифи ось уже два роки не переглядалися. На сьогоднішній день по населенню рівень відшкодування тарифами собівартості складає 88 %, і я не бачу ніяких проблем, щоб підвищити тарифи, але нікому не подобається перед виборами це робити», - сказав Павло Карась, зазначивши, що черкащани мають обирати – чи сплачувати повну вартість чи сидіти без тепла і гарячого водопостачання. Мовляв, незахищені категорії населення і так отримають субсидії, а дохід всіх інших городян так чи інакше мав зрости за останні два роки, відколи востаннє підвищували тариф.

 

За словами Павла Карася, «Черкаситеплокомуненерго» майже щомісяця має проблеми із відключенням котелень від газу.

 

«Це пов’язано з тим, що нам дають недостатній ліміт. За правилами ми робимо заявку на ліміт газу. Наприклад на липень така заявка складає 650 метрів кубічних. Натомість «Нафтогаз» нам затверджує 280 метрів кубічних. Зрозуміло, що нам цієї кількості недостатньо. Через відсутність ліміту у них є формальна причина відключати наші котельні від газопостачання», - зауважив Павло Карась.

 

Учора він був у «Нафтогазі» і спілкувався із його представниками.

 

«Я не можу пояснити логіку «Нафтогазу». Є підприємства, які мають мільйони, десятки мільйонів гривень боргів за газ, які не покриваються різницею в тарифах. Чомусь ці підприємства працюють. Колосальні борги у донецьких тепломереж, харківських, дніпропетровських, дніпродзержинських, тоді як наше підприємство, яке вчасно і в повній мірі розраховується за газ і не має заборгованості крім різниці в тарифах, практично щомісяця має проблеми із відключенням газопостачання. У «Нафтогазі» мені сказали – у вас є борг за газ, держава різницю в тарифах не покриває, беріть кредит у банку, розраховуйтеся з нами за газ і вирішуйте питання з державою, вийде у вас це чи ні – це ваша справа. Тобто, розмова абсолютно нелогічна. Викручуючи нам руки, вони нас змушують звертатися до прем’єр-міністра і призводять до соціальної напруги в місті. Мені пообіцяли що можливо до п’ятниці перший заступник голови «Нафтогазу» розгляне моє звернення про збільшення ліміту», - сказав Павло Карась.

 

Пояснюючи причину відключень, керівник комунального підприємства наголосив, що «це його суб’єктивна думка».

 

«Я можу здогадуватися і мати якісь власні роздуми, але фактів у мене немає. Можливо, це робиться свідомо, з метою погіршити соціально-економічний стан міста перед виборами. Тому що об’єктивних причин для цього немає. Але зрозуміло, що територіальна громада таку ситуацію не схвалює, і це, очевидно, вплине на результат голосування», - підсумував Павло Карась.

 

За його словами, міський голова Черкас Сергій Одарич уже звернувся до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням втрутитися у ситуацію і допомогти вирішити проблему.

 

 Фото: studentshelper.org.ua

 

Поділіться з друзями: