Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

Партія регіонів масово використовує адмінресурс - ДОКУМЕНТИ

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

НародUA отримав ексклюзивні документи та свідчення джерел з місцевих адміністрацій Черкаської області, які підтверджують використання адмінресурсу та відповідальність конкретних держслужбовців за виборчий результат Партії регіонів на кожній дільниці. "Уповноваженими", тобто відповідальними за результати ПР на кожній виборчій дільниці, призначені керівники управлінь РДА, їх заступники, директори комунальних підприємств, а також чиновники нижчого рангу. Кожен вечір вони звітуються перед заступникам держадміністрації про виконану роботу на благо Партії регіонів.

Таким чином місцеві державні адміністрації, зокрема в Черкаській області, сьогодні фактично повністю працюють на досягнення Партією регіонів максимального результату на виборах. Іншими словами, президентські адміністрації використовують адмінресурс для "стимулювання" рейтингу Партії регіонів.

 

vyb4

vyb3

vyb1

 

В адміністраціях не просто визначені відповідальні за кожну дільницю міста чи села, яким "скинуто" штабами "план голосів" за Партію регіонів. Цікаво, що, відповідно до цих планів, державні службовці зобов'язані добитися десь 60 % голосів за Партію регіонів на дільниці.

Крім того, в цю виборчу схему досягнення високих результатів Партією регіонів залучені й голови та члени виборчих комісій від Партії регіонів та "дружніх" партій. Часто вони відповідають і за, як сформульовано в "Технологічній карті "День виборів", "явку "наших", тобто за мобілізацію і доставку на дільниці прихильників Партії регіонів.

Також в "міні-штаб", окрім відповідального за результат голосування, уповноваженого представника РДА/МВК та відповідального за "явку наших", входить і "відповідальний за явку вмотивованих" (фінансово вмотивованих, тобто фактично підкуплених), відповідальний за "підвіз", відповідальний за голосування вдома, VIP-мотиватор, агітатори-зазивала, агітатори на автомобілі і так далі.

 

Як повідомило НародUA джерело з Черкаської райдержадміністрації, кожного вечора перед виборами проводяться наради з приводу досягнення Партією регіонів необхідних результатів. Також кожного дня "уповноважені" звітуються перед керівництвом РДА.

Крім того, "уповноважені" отримують пачки готівки для "мотивації" виборців та членів комісій.

 

З іншого боку, присутність "відповідальних" та "уповноважених" на дільницях, окрім статусу голів та членів виборчих комісій та спостерігачів, як повідомило НародUA джерело, буде забезпечуватися статусом представників засобів масової інформації. Зокрема, планувалося, що представники ПР працюватимуть від газети "Сільські обрії" та інших видань.

 

Крім того, влада використовує практику соціальних угод між місцевими громадами та провладними кандидатами як відвертий підкуп виборців та "профанацію". Загалом ці так звані "соціальні угоди" фактично повторюють програми соціально-економічного розвитку регіонів. Тобто ці всі речі, які кандидат нібито бере зобов'язання в тому чи іншому місті-селі зробити, вже є прописаними в програми розвитку і на ці всі заходи вже заплановані чи виділені кошти з місцевих та державного бюджетів. Таким чином влада просуває "своїх" кандидатів, демонструючи їх "благочинність" та піклування про благо регіону. 


НародUA публікує отримані від "джерела" документи, які засвідчують використання адміністративного ресурсу і зобов'язання представників районної адміністрації забезпечити високий результат для Партії регіонів.

 

 

ПАМ'ЯТКА УПОВНОВАЖЕНОГО ПРЕДСТАВНИКА РДА/МВК

Функціональні обов’язки:

 1. Проголосувати до 09.00;

 2. Забезпечує, спільно із керівником Міні - штабу, голосування прихильників Партії регіонів на виборчій дільниці. Несе відповідальність за результат виборів на території;

 3. Присутній на території виборчої дільниці в день голосування як представник засобу масової інформації. Веде спостереження за ходом голосування, відповідно до чинного законодавства, оперативно вирішує проблемні питання при їх виникненні. Інформує про хід голосування та ситуацію на виборчій дільниці РДА.

 4. Координує взаємодію представників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування на території дільниці;

 5. Забезпечує, спільно з керівником Міні - штабу, доставку протоколів з мокрими печатками до районного виборчого штабу;

 6. Вирішує питання харчування 100% членів ДВК, спостерігачів до повного завершення виборчого процесу.

Права (як представника ЗМІ):

У день голосування, 28 жовтня 2012 року, представники засобів масової інформації мають право бути присутніми:

 • на засіданнях виборчої комісії;

 • у приміщенні, де проводиться голосування;

 • під час підрахунку голосів;

 • під час встановлення результатів голосування (ч. 4 ст. 13 Законом України «Про вибори народних депутатів».)

Єдине обмеження - не більше двох представників від одного засобу масової інформації.

Важливо: У випадку, якщо представники засобів масової інформації протиправно перешкоджають проведенню засідання виборчої комісії, їх можуть позбавити права бути присутніми на засіданні. Однак, для прийняття комісією відповідного рішення повинні бути наявними наступні умови:

 • рішення має бути прийняте не менше ніж двома третинами голосів від складу присутніх на засіданні комісії;

 • поведінка журналіста повинна бути протиправною, тобто такою, що порушує права членів комісії або виборців.

При цьому проведення фото- та відеозйомки, не є протиправним, якщо журналіст нікому не заважає, не перекриває огляд приміщення для голосування членам комісії та спостерігачам, поводиться коректно.

 

 

Інформація

уповноваженого райдержадміністрації з забезпечення виборчого процесу на виборчій дільниці №

____________ с._________________

___ жовтня 2012 року

1. Час перебування у населеному пункті (приїзд-від’їзд).

2. Проведені зустрічі:

Трудові колективи (зазначити назву установи, кількість учасників, тривалість заходу, актуальні питання порушені під час зустрічей).

За місцем проживання громадян (адреса, прізвище, ім’я, по батькові, які питання порушувалися).

У місцях масового перебування людей (заклади торгівлі та громадського харчування, поштові відділення, базари, заклади культури, освіти, охорони здоров’я тощо).

3. Електоральні настрої громадян, які аргументи були використанні для агітації.

4. Кількість виявлених додатково громадян, які потребують підвезення, голосування вдома (зазначити прізвище, ім’я, по батькові, адресу).

5. Хто з опонентів перебував у населеному пункті та які заходи були вжиті для проведення зустрічної агітації.

6. У разі виникнення проблемних питань (відсутність освітлення, газо- водо- та теплопостачання, порушень громадського порядку тощо), які заходи було вжито для їх вирішення.

7. Інше.

 

 

Фото 062.ua

Поділіться з друзями: