Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2012

Олександр Толбатов планує прожити до 260 років

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Кожного ранку за будь-якої погоди на черкаський пляж «П'ятачок» приходять люди різного віку та з різними проблемами, але зі спільною метою - перемогти себе й стати абсолютно здоровими. Вони приходять насамперед до Олександра Толбатова - винахідника плавального диво-жилета, за допомогою якого людина не лише стає здоровою, але й отримує  друге життя.

Свій жилет  Олександр Толбатов  розробив у 1999 році, коли «люди в білих халатах» поставили йому вирок-діагноз. Ішлося про 7 гриж та неминучу операцію, після якої він уже не міг би ходити. А як же твердження, що людина – господар власної долі?!  Воно правдиве. Адже Толбатов переміг  медиків, що іноді несправедливо  називають себе «лікарями», підписуючи людям страшні вироки, і зараз із фізіологічним віком 66 років, Олександр Миколайович  має внутрішні органи 16-річного хлопця.

 

189

Черкащанин Дмитро Авдєєв робить жилет

 

Жилет  Толбатова - це пляшки, наповнені пінопластом та скріплені поясками. Приблизна вага жилета 3 кг, він не тоне у воді.

 

«Вже третій сезон тут займається наша гордість – Діма Авдєєв. Нас із ним вже другий рік запрошують на день міста Києва, ми їздимо разом», - Толбатов показує рукою в бік Дмитра Авдєєва – єдиного незрячого «моржа» в Україні. За допомогою плавального жилета Толбатова, він вилікував остреохондроз.

 

183

Дмитро Авдєєв купається у Дніпрі

 

Два роки плаває із жилетом Неля Склярова, до цього пережила мікроінсульт.

 192

«Тепер я без води жити не можу. Головне – правильно займатися. Я плаваю брасом, так витягується хребет. Потрібно пірнути під воду, руки вперед, голова вниз і з великим зусиллям відштовхнутися вгору»,  – ділиться досвідом Неля Склярова.

 

158

Уперше сьогодні одягнула жилет Людмила Вовченко

 

«Супер!» - кричить із захватом. Нещодавно вона пережила операцію, не вміє плавати, але з допомогою жилета тепер займається.

 

195

 

Американка Джинджер Цевінська (зліва), 54 роки,  разом із своєю подругою плаває вже 2 роки. В Україну з Нью-Йорка вона переїхала 6,5 років тому, коли вийшла заміж за українця. Каже, що їй дуже подобається займатися в жилеті

 

«Водичка не може бути гарячою чи холодною, це люди самі вигадали! Водичка може бути лише мокрою», – говорить Олександр Толбатов.

 

186

Олександр Толбатов допомагає одягнути жилет черкащанці Надії Івановій 

 

Плавання – це єдиний вид спорту, у якому задіяні всі групи м'язів. Сам Олександр Миколайович за той час, відколи плаває із жилетом, скинув більше 30 кг. Він прагне допомагати людям і надалі. Толбатова називають черкаським «дельфіном» та «білим ведмедем», адже без цілющої «водички» та свого нинішнього способу життя  раніше він «просто існував, а не жив». Каже, що планує прожити щонайменше до 260 років!

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

Поділіться з друзями: