Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2012

До 24 грудня в Черкасах з’явиться вулиця Чорновола?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

До дня народження В’ячеслава Чорновола в Черкасах таки перейменують вулицю Енгельса.

Таке сподівання сьогодні, під час проведення Форуму демократичних сил Черкащини, висловила депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода.

 

«Через місяць виповнюється 75 років з дня народження В’ячеслава Чорновола – національного Героя України. Людина, ім’ям якої 14 вулиць в обласних центрах названо. А у нас немає. Ми не вміємо вирішувати такі питання, ми не можемо примусити цю владу перейменовувати наші вулиці. Зараз відбулося два засідання комісії обласної і міської ради по вшануванню В’ячеслава Чорновола. Уже прийняте рішення, що 21 грудня у драматичному театрі відбудеться урочистий вечір, присвячений 75-й річниці Чорновола», - розповіла Любов Майборода.

 

За її словами, справа з перейменуванням вулиці Енгельса у вулицю Чорновола уже зрушила з місця.

 

«Обласна комісія, яку очолює заступниця губернатора Прітченко, прийняла під нашим тиском звернення до міської ради про те, щоб ця вулиця була перейменована до дня народження В’ячеслава Чорновола. Треба довести цю справу до логічного завершення. Було вчора засідання міської комісії і навіть Горкун (секретар Черкаської міської ради – НародUA) виступив за те, щоб до дня народження Чорновола ми мали перейменовану вулицю», - підсумувала Любов Майборода.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич пообіцяв черкащанам, що до 75-річчя від дня народження Чорновола в Черкасах вулицю Енгельса перейменують на вулицю Чорновола, проте більшість у міській раді зустріла цю ініціативу з неабияким спротивом.

 

В’ячеслав Чорновіл народився 24 грудня 1937 року в селі Єрки Черкаської області. Він відомий як літературний критик, публіцист, діяч руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу. Герой України. Один із ініціаторів створення Української гельсінської спілки. Тричі був ув’язнений за «антирадянську пропаганду», перебував у мордовських таборах суворого режиму і на засланні. Трагічно загинув 25 березня 1999 року.

 

Фото: ukrtime.com та leksika.com.ua

Поділіться з друзями: