Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Черв 2012

Департамент ЖКГ попри вказівку в.о. мера Черкас так і не зробив експертизу асфальту

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Виконуючий обов'язки міського голови Черкас Віктор Беззубенко пообіцяв підняти питання щодо відповідності займаній посаді директора департаменту ЖКГ Черкаського міськвиконкому Олександра Риджанича. Про це він заявив на сьогоднішній нараді в Черкаському міськвиконкому. Зокрема, в.о. мера Черкас різко розкритикував пана Риджанича в тому, що він не виконав його доручення і не здійснив експертизу асфальту, який використовується під час ремонту доріг у Черкасах, в тому числі й на вулиці Пастерівській. 

Крім того, на нараді у виконкомі ставилося питання доцільності асфальтування провулків Черкас осколом, який залишається після капітального ремонту магістралей. Заступник міського голови Олексій Леонов повідомив, що оскол асфальту можна розігрівати і потім класти на ділянки, де немає асфальтного покриття. Утім, він не зміг відповісти, в яких ще європейських країнах є подібна практика. Також під питанням поки залишається гарантія якості покриття після такого "асфальтування". З іншого боку, рештки асфальту після фрезерування, як заявив Олексій Леонов, використовувати для асфальтування не рекомендується. Через велику кількість пилу і так далі. Хоча керівник департаменту ЖКГ пан Риджанич, з іншого боку, попередньо заявляв. що мерія Черкас пропонує жителям співфінансувати ремонт провулків "осколом асфальту, котрий залишатиметься після фрезерування".

 

Врешті, в.о. міського голови Черкас Віктор Беззубенко заявив, що якщо взагалі немає асфальтного покриття, то нехай краще зроблять його і таким шляхом.

Утім, пан Беззубенко розкритикував пана Риджанича за те, що він, незважаючи на його доручення, так і не зробив експертизу асфальту, який сьогодні використовується для ремонту доріг в Черкасах.

"Я вимагаю якісний асфальт із якісних інгредієнтів... Мало того - я вимагав і...  давав доручення зробити аналіз асфальту, який кладеться на Пастерівській" - нагадав про своє доручення департаменту ЖКГ Віктор Беззубенко.

В. о. мера Черкас Віктор Беззубенко навіть послався на "інтернет-видання, де так і написано, що Віктор Беззубенко дав доручення Олександру Риджаничу" зробити таку експертизу асфальту, проконсультувавшись із юристами виконкому.

 

"А тепер скажіть, Олександр Васильович, чому ви це не зробили?" - звернувся Віктор Беззубенко до Олександра Риджанича.

"Я не виконав це доручення, тому що скрізь в договорах написано, що виконавець робить це лабораторне дослідження" - відповів пан Риджанич.

"Олександр Васильович, ви проконсультувалися з юристами?" - запитав тоді Віктор Беззубенко.

"Ні" - відповів директор департаменту ЖКГ.

 

Відтак Віктор Беззубенко пообіцяв поставити питання відповідності займаній посаді таких керівників департаментів виконкому:

- Я нікого не призначаю, але обіцяю, що питання про відповідність займаним посадам я буду ставить жорстко перед міським головою. Наради, які я проводжу, це не для того, щоб я розбирався, як класти асфальт чи оскол. Я в цьому нічого не розумію. Керівник департаменту - самий великий фахівець у своєму напрямку... Скажіть, будь ласка, я на останніх нарадах Наталю Джуган про її оперативну діяльність щось запитував? Ні, от Наталія Джуган - самий великий фахівець... Я на цих нарадах хочу вас об'єднати, узгодити, якщо є якась проблема... Я на цій нараді для того, щоб реагувати на звернення громадян, яка телефонують на "1505". Вчора міський голова говорив про перелік вулиць для ремонту доріг, а я захищав Леонова. Але я відійду в сторону і захищати нікого не буду. Я сиджу на нараді і розказую, як це робиться... Якщо є питання між департаментами - я готовий бути арбітром... Я говорив покласти мені на стіл структуру департаменту. Ви думаєте, вона є? Її також нема. Якщо кожен так буде працювать, то це тоді не співпраця. Департамент і його керівник - це сама потужна структура, яка вирішує всі питання. Олександр Васильович, якщо у вас є якісь заперечення, я готовий їх почути... "

 

Проте Олександр Риджанич не висловлював жодних заперечень.

Крім того, Віктор Беззубенко зазначив, що є проблеми із наповненням бюджету розвитку, оскільки коштів від продажу землі чи нерухомості після надходження 14 мільйонів за готель "Черкаси" поки немає. Тому в.о. мера Черкас радив директору департаменту ЖКГ особливо не очікувати постійних видатків на асфальтування доріг і вулиць.

Працівники виконкому, у свою чергу, підтвердили, що продаж землі, зокрема в "Соснівці", поки заблокований.

 

 

Фото http://uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: