Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Трав 2012

«Черкасигаз» дошкуляє городянам?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

«Працівник «Черкасигазу» під час чергової перевірки причепився до того, що на кухні немає дверей, бо встановлена арка. Багато років на це ніхто не звертав уваги, а зараз присікуються. Вимагають встановити двері, а як ні, то погрожують відключити газ», - пише користувач черкаського форуму з ніком «Iniciator».

Тим часом, у користувача «Damon» інша проблема – працівники «Черкасигазу» навпаки вимагають зняти двері на кухні:

 

«У мене кухня маленька і взагалі змусили за проектом зняти двері! Живу в приватному секторі, і це перший рік, коли такі озвірілі перевіряльники. Наприклад, у батьків не перевіривши автоматику на котлі, почали виписувати штраф. Мама уперлася. Вони тоді перевірили і виявилося, що все працює. Іншому сусідові намагалися впаяти штраф за неправильно встановлену плиту. Причому, навіть не поглянувши на документи. Тобто газовщик зайшов на кухню і каже: «У вас у вас самовільно установлена плита». І почав виписувати штраф», - розповідає форумчанин.

 

Про діяльність «Черкасигазу» заговорили і в мерії Черкас. Там вважають, що підприємство порушує законодавство, коли перекриває газ городянам. Зараз начальники СУБів саме готують листи з проханням припинити незаконну діяльність, інакше доведеться звертатися до правоохоронних органів.

 

Питання підняв перший заступник мера Черкас Віктор Беззубенко. Причому зробив він це тому, що до нього звернулися знайомі зі скаргами на зухвалу поведінку працівників «Черкасигазу». Мовляв, прийшли в квартиру і не сподобалася їм газова плита.

 

«Сказали, що треба шланг збільшити на 30 сантиметрів. Попросили заплатити 700 гривень і розписатися за інструктаж. Це новий вид бізнесу якийсь! Я за те, щоб здійснювалися перевірки, але ці перевірки мають проходити цивілізовано», - наголосив Віктор Беззубенко.

 

За його словами, кожного дня 20-40 сімей «проклинають владу за те, що їх відключили від газу».

 

«Працівники ведуть себе безцеремонно. Якщо, наприклад, сім'я поїхала на похорон в інше місто, а «Черкасигаз» не може потрапити в квартиру, то вони перекривають цілий стояк, і всі лишаються без газу. Або квартиру купили, але туди ще ніхто не в'їхав. Проте все це їх не хвилює. Ми живемо у цивілізованій державі - не повинні страждати люди, які ні в чому не винні. Так ми проти себе пів Черкас налаштуємо. Я буду доповідати губернатору, ми маємо якось вплинути на цю ситуацію», - наголосив заступник мера.

 

Юристи міськвиконкому також вивчили це питання і стверджують, що відключаючи газ, працівники «Черкасигазу» порушують щонайменше постанову Кабінету Міністрів № 22-46, згідно з якою підприємство має, по-перше, інформувати громадян про причини і строки вимкнення газу та складати відповідні акти у двох примірниках, а по-друге – здійснювати перерахунок оплати послуг. Тим часом, працівники «Черкасигазу», за словами Віктора Беззубенка, без жодних документів перекривають стояки.

 

На думку директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому Олександра Риджанича, такі дії можна виправдати тим, що «Черкасигаз» відповідально ставиться до своїх обов'язків. Адже якщо в котрійсь квартирі є порушення, а господарі цієї квартири не пускають туди працівників «Черкасигазу», то коли відбувається перекриття стояка, «жителі інших квартир змушують нерадивих мешканців таки впустити перевірку і усунути несправності». Віктор Беззубенко з таким формулюванням не погодився.

 

«Усі дії потрібно здійснювати, керуючись законами. Викликати міліцію, подавати до суду... Я даю вам доручення, щоб працівники СУБів підготували листи «Черкасигазу». Нехай підготують статистику щодо відключень. Якщо потрібно, то зобов'яжемо здійснити перерахунки, а не буде реакції – звернемося в прокуратуру», - підсумував Віктор Беззубенко.

 

Фото: pedmir.ru

Поділіться з друзями: