Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Груд 2011

Черкаська влада хоче закрити дитячу поліклініку?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Сьогодні на сесії Черкаської міськради за пропозицією влади депутати хочуть ухвалити рішення про ще одну «реорганізацію» медичних закладів. Так, в програмі соціально-економічного розвитку, як повідомила депутат облради Любов Майборода, передбачено закриття другої дитячої поліклініки міста.

У свою чергу, депутат звернулася до губернатора Тулуба, щоб той не допустив чергове знищення медичних закладів у місті і вплинув на депутатів Партії регіонів, які входять у більшість разом із Партією вільних демократів.

Зокрема депутат, яка йшла на вибори до місцевих рад із Партією вільних демократів і деякий час працювала заступником міського голови, заявила наступне:

«Черкаська міськрада має прийняти бюджет на 2012 рік та програму соціально-економічного розвитку міста. Пунктом 4.5.1 проекту цього плану під гаслом розвиток первинної медичної допомоги передбачено пере форматування дільниць обслуговування дитячого населення між поліклініками. Зокрема, передбачено перемістити персонал дитячої поліклініки № 2 в приміщення поліклініки № 1 та № 3. Тобто 14 тисяч дітей, їх батьки та 80 людей персоналу повинні їздити в Південно-Західний район або на вулицю Благовісна. Не розумію, де взагалі вони там розмістяться.

Постає питання: чи усвідомлює міський голова та правляча коаліція вільних демократів та Партії регіонів, що вона збирається зробити?

Щодня я проходжу повз цю поліклініку і бачу десятки матерів із маленькими дітьми, які йдуть до лікаря. Ви уявляєте, щоб ці матері з хворими дітьми зранку сідали в переповнені маршрутки та їхали на другий кінець міста?

До мене вже звернулися мешканці мікрорайону та співробітники поліклініки, щоб не допустити прийняття цього абсурдного рішення.

...Міська влада знищує черкаську медицину. Принцип доступності медицини передбачає в першу чергу розміщення закладів первинної медичної допомоги в мікрорайонах проживання населення.

Це аморально у неприпустимо, щоб закрили другу дитячу поліклініку і медична допомога була недоступна дітям.

Один з аргументів міського голови на користь закриття другої дитячої поліклініки – невідповідність санітарно-технологічного стану поліклініки санітарним нормам.

А як може ця поліклініка відповідати санітарним вимогам, коли за п'ять років перебування при владі міського голови не виділено жодної копійки на її ремонт.

Я хочу подякувати завідувачу цієї поліклініки за те, що він забезпечує функціонування цього закладу.

У поточному році на ремонт вольєрів для їжаків в зоопарку міста Черкаси виділено з бюджету 150 тисяч гривень, на облаштування зміїних експозицій – 273 тисячі гривень... а на ремонт дитячих поліклінік – жодної копійки».

Любов Майборода звернулася до губернатора Сергія Тулуба з проханням, щоб той «захистив місто від непродуманих дій міського голови та його оточення».

«Вчора під стінами обласної влади стояли вагітні жінки. А завтра прийдуть мами з колясками. Навіщо така влада людям?» - заявила депутат.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему