Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2012

Борис Бродовський закликає чорнобильців об'єднатися перед протестами 26 квітня

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Член Всеукраїнської координаційної ради з чорнобильських питань, протоієрей УПЦ Борис Бродовський звернувся до всіх чорнобильців із закликом припинити будь-які суперечки і конфлікти між різними чорнобильськими організаціями і до 11 квітня 2012 року круглий стіл для напрацювання єдиної стратегії захисту інтересів постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Подаємо текст звернення Бориса Бродовського.

 

ЗВЕРНЕННЯ МИТРОФОРНОГО ПРОТОІЄРЕЯ УПЦ О. БОРИСА БРОДОВСЬКОГО ДО ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН

 

ШАНОВНІ ЧОРНОБИЛЬЦІ!

ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ!

 

Я ЯК СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ, УЧАСНИК ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, СТУРБОВАНИЙ СОЦІАЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ ГРОМАДЯН, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВАС, ДО ТИХ, КОМУ ТАКОЖ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ ЦИХ ГРОМАДЯН, ДО ТИХ, ХТО НЕ ПІДТРИМУЄ ДІЇ УРЯДУ ПО ЗМЕНШЕННЮ ПЕНСІЙ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ, ЗГІДНО З ПОСТАНОВОЮ КМУ № 1210, НЕ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДІВ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ЇХ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, А ТАКОЖ ІГНОРУВАННЯ І ПОРУШЕННЯ ОРГАНАМИ ВЛАДИ 25 СТАТЕЙ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, З ЗАКЛИКОМ: ЗАБУДЬМО МІЖУСОБНІ ЧВАРИ, ЯКІ НАС ЛИШЕ РОЗ'ЄДНУЮТЬ!

 

ДАВАЙТЕ РАЗОМ СЯДЕМО ЗА КРУГЛИЙ СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ І ВИРОБИМО ЄДИНИЙ ПЛАН ДІЙ З ВІДСТОЮВАННЯ НАШИХ ПРАВ!

 

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ НА ЛУБЕНСЬКОМУ І КИЇВСЬКОМУ ФОРУМАХ ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙ ПРОТЕСТУ, В ТОМУ ЧИСЛІ МИРНОЇ ПРОТЕСТНОЇ АКЦІЇ 26 КВІТНЯ 2012 РОКУ, ВИМАГАЮТЬ УЗГОДЖЕННЯ, ПРОДУМАНОСТІ І КОНСТРУКТИВІЗМУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПЕРЕКОНАНЬ, СВІТОГЛЯДУ ТА ПОЛІТИЧНИХ ПОГЛЯДІВ БАГАТЬОХ ПРЕДСТАВНИКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОГО РУХУ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ.

 

ПРОПОНУЮ ДО 11 КВІТНЯ 2012 РОКУ ПРОВЕСТИ В МІСТІ КИЄВІ КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА УЧАСТЮ ШИРОКОГО КОЛА ПРЕДСТАВНИКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ І ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН РІЗНИХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ ПО ВИРОБЛЕННЯ СПІЛЬНИХ ДІЙ.

 

ВСІ, КОМУ БОЛИТЬ ДУША ЗА ОБРАЖЕНИХ НАШИХ БРАТІВ І СЕСТЕР, МАЮТЬ ОБ'ЄДНАТИСЯ!

 

ЛИШЕ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВІДСТОЯТИ СВОЇ ЗАКОННІ ПРАВА!

 

Прохання подавати свої пропозиції в засоби масової інформації, де буде розміщено це звернення, у вигляді коментарів. Необхідно вказати назву громадської організації, контактні телефони та E-mail.

Хто не має такої можливості, прохання телефонувати на номери тел.:

097 500 0597;

068 600 9947;

050 953 7061;

095 043 7052;

066 033 5475.

 

Митрофорний протоієрей УПЦ,

учасник ЛНА на ЧАЕС,

інвалід 3гр.

о. Борис Бродовський

м. Черкаси

 

Крім того, Борис Бродовський нагадав, що голова Черкаської ОДА при зустрічі з ним та керівником черкаської обласної організації "Чорнобиль-86" Олександром Петренком обіцяв посприяти вирішенню конфліктної ситуації, що склалася між Кабміном та чорнобильцями-пенсіонерами.

 

Священик та ліквідатор аварії на ЧАЕС також нагадує голові ОДА й про обіцянку посприяти і в проведенні відкритої конференції обласної організації "Союз Чорнобиль України", де буде підніматися і питання довіри до нинішнього її голови Володимира Болтенкова.

 

Борис Бродовський прокоментував і висловлювання голови ОДА Сергія Тулуба на останній прес-конференції про те, що він після звернення журналістів (нагадуємо, що саме НародUA звернувся до губернатора) запросив протестуючих чорнобильців на круглий стіл. Однак Борис Бродовський, за словами голови ОДА, нічого там не говорив, "бо йому нічого було сказати", оскільки влада знає всі питання і вирішує їх.

 

Протоієрей Борис Бродовський зазначив, що всі проблеми з губернатором вони обговорили не на круглому столі, а на особистій зустрічі, яка відбулася 13 березня десь з 10.00 год. до 12.00 год. І саме на цій зустрічі вони передали резолюцію віча чорнобильців з усіх регіонів Черкаської області, яке відбулося 12 березня. 

 

За словами Бориса Бродовського, губернатор заявив, що не знав про неодноразові звернення чорнобильців до нього і нібито був дуже здивований, що його підлеглі не поінформували його про це. З іншого боку, голова Черкаської ОДА обіцяв, що з приводу вимог чорнобильців він буде спілкуватися з представниками Кабміну і що на всі звернення чорнобильці отримують письмові відповіді.

 

Тому протоієрей висловив здивування висловлюванням голови ОДА Сергія Тулуба про те, що протестуючим чорнобильцям нібито не було що запропонувати голові ОДА.

 

З іншого боку, він підтвердив те, що в той же день дійсно ще був "круглий стіл" за участю влади, голови "Союз Чорнобиль України" Володимира Болтенкова та його представників, куди між іншим запросив губернатор і його.

 

Борис Бродовський повідомив, що круглий стіл відбувався суто "за сценарієм Володимира Болтенкова" і невідомо чому вся критика "летіла тільки в бік Пенсійного фонду, який є тільки виконавцем і нічого не вирішує". Натомість, за словами пана Бродовського, чомусь не обговорювали політику і директиви Кабміну, зокрема й постанову КМУ № 1210, яка по суті найбільше вдарила по чорнобильцях.

 

Проте, як пояснив протоієрей, у нього різко погіршився стан здоров'я, враховуючи й напружені ранкові переговори з головою ОДА. Оскільки всі вимоги голові ОДА Борис Бродовський уже передав на ранковій особистій зустрічі з ним, тому, після підняття тиску й відчуття того, що він от-от може втратити свідомість, він вирішив залишити круглий стіл.

 

 Фото НародUA

Поділіться з друзями: