Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Керівник профбюро другої дитячої поліклініки Тетяна Ільченко повідомила НародUA, що після зборів батьківського комітету і мітингу біля другої дитячої поліклініки, на якому вона виступала, її з наказу головного лікаря міської дитячої лікарні Володимира Борисенка примушують писати пояснювальну через нібито відсутність на роботі під час проведення зборів.

Сьогодні на сесії Черкаської міськради за пропозицією влади депутати хочуть ухвалити рішення про ще одну «реорганізацію» медичних закладів. Так, в програмі соціально-економічного розвитку, як повідомила депутат облради Любов Майборода, передбачено закриття другої дитячої поліклініки міста.

Держслужбовці полюбляють виходити на пенсію по інвалідності. Останнім часом чи то в силу пенсійної реформи, чи з інших причин ця тенденція набрала обертів. Невже влада робить людей інвалідами? НародUA вирішив з’ясувати, чому в окремих регіонах України збільшується кількість посадовців-інвалідів, і чи справді цих людей можна назвати такими, що «мають особливі потреби».

2011 рік, за результатами аналізу незалежних мас-медійних організацій, став піковим з точки зору поширення в Україні цензури й тиску на журналістів та загальним обмеженням свободи слова.

Публікація НародUA про те, що з пологового будинку № 2 Черкас після початку «реорганізаційних» процесів (спочатку йшлося прямим текстом про «закриття, потім – про «реорганізацію») цього року забрали апарат УЗД викликала серйозний резонанс. Як у читачів, так і в осіб, прізвища яких фігурували в матеріалі.

Мер Канева Віктор Ніколенко переконує, що інформація про блогерів та їхні різні ніки є цілковито відкритою. Про це йому розповідали, зокрема, і самі блогери. Крім того, він стверджує, що не збирав конфіденційну інформацію незаконним шляхом і жодним чином не порушував закон.

НародUA нарешті отримав довгоочікувану письмову відповідь від Черкаського міськвиконкому на наш запит щодо недобросовісного виконавця ремонтних робіт, наслідком яких стало травмування 65-річної жінки із серйозними переломами ноги та операціями. Міська влада офіційно підтвердила те, що вона вказала нам в електронній відповіді на інформаційний запит. Таким чином відповідальним за недобросовісний ремонт в, очевидно, безпрецедентному судовому процесі пенсіонерки проти влади відтепер офіційно стає КП «Черкаситеплокомуненерго».

Депутати Черкаської облради не вміють натискати кнопки і таким чином блокують голосування. Система «Рада» не може впоратися зі всіма тими емоціями, які вирують у залі і просто дає збій. Принаймні, така ситуація мала місце сьогодні під час проведення сесії облради.

14 грудня 2011 року Черкаська обласна рада через «реорганізацію» фактично ліквідовує два дитячі санаторії – «Зміну» та «Пролісок». Вона пояснює ці дії «від’ємними показниками народження» та великими витратами на утримання п’ятьох оздоровчо-профілактичних дитячих закладів області. Зокрема, йдеться про щорічне виділення на їх утримання 28 мільйонів гривень.

Цей будинок у сосновому лісі на березі Дніпра раніше використовували як готель для лідерів Компартії, котрі приїздили з Москви або Києва. Донедавна земля, на якій споруджений об’єкт, належала місту Черкаси, сама ж споруда перебувала у власності Черкаської обласної ради, а тимчасовим власником і орендарем дачі був приватний підприємець. Сьогодні ж і земля, і готель уже належать облраді. Територію збільшили до 5,5 гектарів і відгородили від простих смертних.