Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

В Міжнародний день рідної мови прийнято писати про рідну мову. Не захотілось бути банальним і вирішив написати про офіційні мови ООН, про шість мов (китайську, арабську, російську, французьку, іспанську, англійську). Шість мов бувших імперій, які так чи інакше були (і є) переконані у своїй унікальній місії в цьому світі. Шість мов, які стали «рідними» мовами для жителів колоній і провінцій. Шість мов, які «умертвили» сотню мов так, що від деяких навіть не лишилось пам'яток писемності. Шість офіційних мов ООН – шість мов, які могли зникнути, розчинитись, відмерти, як і їх жертви.

Голова Черкаської ОДА заявив, що мільйони гривень на будівництво соціального житла та  житлові фонди Черкаської області пішли невідомо куди. Так, за словами губернатора Черкащини, за п'ять років ці різні житлові фонди Черкаської області не побудували жодного нового будинку.

Голова Кам'янської райдержадміністрації Віталій Архип'юк заявив НародUA, що листа черкаському КВУ із побажанням «пішли ви на» та «в гробу ми вас бачили» писали з офіційної адреси РДА невідомі, які «зламали» скриньку. Невже і в Черкаській області відбувається «бунт IT-шників», які починають «ламати» державні інтернет-ресурси?..

Міський голова Черкас Сергій Одарич, а також керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев на питання НародUA про те, чи проводилася експертиза санітарної та інших служб в приміщеннях колишньої тютюної фабрики, куди міська влада Черкас планує перенести музичну школи № 2, відповіли, що поки такої експертизи не проводилося.

Секретар Черкаської міськради і представник Партії регіонів Віктор Горкун відмовився коментувати рішення Соснівського райсуду, який визнав його корупційність.

Комітет виборців України з «круглого столу» в Черкасах розпочав кампанію громадського обговорення й утворення одномандатних виборчих округів. У Черкаській області цей проект стартував у якості пілотного.

Канівські комульнальники злякалися гніву Тулуба і нарешті почали вживати бодай якихось заходів для того, аби місто було безпечним.

Журналістська спільнота днями обговорювала те, як осоромився у прямому ефірі ведучий телеканалу TVN, публіцист і багаторічний кореспондент «Газети виборчої» у Москві Бартек Венглярчик. Журналіст назвав українок «роботами, які прибирають і все роблять». Щоправда, того ж дня він вибачився за побідні закиди, пояснивши, що його не так зрозуміли.

У Каневі громадськість б'є на сполох – люди вимагають від влади закрити каналізаційні колодязі, які тривалий час лишаються відритими у центрі міста.

Начальник Головного управління культури та туризму Черкаської облдержадміністрації Василь Марштупа хоче стати членом комітету з літературно-публіцистичної премії імені Василя Симоненка. Крім того, він запевняє, що нинішній склад комісії, який ухвалив рішення про вручення премії Леоніду Даценку, потребує змін. Про це він розповів НародUA. Також посадовець запевнив, що був присутній на вечорі пам'яті Симоненка, а диплом, грошову премію та нагрудний знак вручив поетові Леоніду Даценку особисто за кілька днів до урочистостей у драматичному театрі.