Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Член Всеукраїнської координаційної ради з чорнобильських питань, протоієрей УПЦ Борис Бродовський звернувся до всіх чорнобильців із закликом припинити будь-які суперечки і конфлікти між різними чорнобильськими організаціями і до 11 квітня 2012 року круглий стіл для напрацювання єдиної стратегії захисту інтересів постраждалих від аварії на ЧАЕС.

20 березня в Черкасах відбувалися безпрецедентні досі громадські протести. Йшлося не про політику, а про порятунок і повноцінне життя хворих на хронічну ниркову недостатність. Близько сотні хворих, яким процедура гемодіалізу потрібна для підтримки життя, а також їх рідні вимагають від черкаської обласної влади відновити договір із приватним німецьким центром «Фрезеніус», який з листопада 2009 року лікує їх. Ще 19 березня деякі хворі спробували прикувати себе до ліхтарів біля Черкаської ОДА. А 20 березня відбулася маленька «революція» людей, яким, як вони заявили, вже байдуже де померти – без якісної медичної допомоги, чи під час перекриття автомагістралей.

На останній сесії Черкаської міськради депутати проголосували за виділення премій найвищим посадовцям міськвиконкому. Це сталося напередодні звільнення заступника міського голови Олексія Гужви, який вирішив повернутися у бізнес. Звісно, про преміювання пана Гужви також ішлося в рішення Черкаської міськради. Після цього деякі депутати підняли на-гора тему зарплат вищих посадовців. А колишній екс-заступник мера Володимир Шабанов взагалі поставив під сумнів прийняття сесією рішення про преміювання. У свою чергу, мер Черкас Сергій Одарич пояснив рішення постійними претензіями КРУ і судовими процесами, в які сьогодні через це втягнута міська влада.

Працівник Служби безпеки України, який був присутній у Черкаському міськвиконкомі саме в той час, коли громадська організація «Демократичний Альянс» реєструвала інформаційний запит довжиною 6 метрів з підписами 301 громадянина, заявив, що «ДемАльянс» - це «галіма організація, яка живе на гранти» і звинуватив молодь у тому,  що вони «влаштовують тут клоунаду». Активісти зафіксували це на відео.

Скандал навколо студента Канівського училища культури, "свободівця" та лідера місцевого "Сокола" Георгія Ребрика набуває обертів. Силові структури влаштували хлопчині справжній терор. Вони ще раз спробували "поспілкуватися" з ним, після чого Георгій розповів те, чого раніше не говорив, боячись за своє життя та життя рідних. Виявляється, Георгія перед візитом Президента в Канів не просто залякували й незаконно обшукували працівники СБУ на інших силових структур. Його жорстоко били, обіцяючи проламати череп, і довели студента до такого стану, коли він написав під диктовку, а потім озвучив перед камерою найгірші звинувачення проти "Свободи" та "Сокола"...

У Каневі, схоже, всі силові структури області "розчищають" місто від "небезпечних елементів", зокрема "підозрілої" молоді, націоналістів і так далі. Кажуть, готуються до приїзду-прильоту 9 березня на Чернечу гору Віктора Януковича. Схоже, затримання херсонських студентів як справжніх терористів за якісь невинні листівочки з портретом Януковича - уже почерк влади. Щоправда, у Каневі лідера місцевого "Сокола" та "свободівця" Георгія Ребрика незаконно допитували чотири години з обшуком, залякуванням і застосуванням сили навіть без усіляких листівок.

Чорнобильці продовжують пікетувати біля Черкаської облдержадміністрації, вимагаючи зустрічі з головою ОДА, врахування їх вимог щодо виплати пенсій відповідно до закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Крім того, вони вимагають скасування постанови Кабміну № 1210, яка дозволяє зменшувати пенсії найвразливішим верствам населення, але не чіпає "віп-пенсіонерів" серед чиновників.

Сьогодні представники різних черкаських чорнобильських організацій разом із НародUA занесли чергове звернення до черкаського губернатора Сергія Тулуба. Це було зроблено після заяви голови ОДА про те, що він не знає про жодних чорнобильців, які стоять півтора місяця фактично кожен день під будівлею облдержадміністрації. Голова Черкаської ОДА також публічно запропонував представникам НародUA та чорнобильцям звернутися до начальника управління інформаційної політики Тетяни Очеретяної для зустрічі чорнобильців із губернатором. За словами Сергія Тулуба, він дуже відкритий, тому чорнобильці зможуть без проблем зустрітися із ним.

Як повідомив НародUA представник черкаських чорнобильців Борис Бродовський, 12 березня об 11 годині на головній, Соборній, площі Черкас відбудеться перша масштабна акція чорнобильців, які прийдуть з усіх районів черкаської області. Крім того, очікуються й делегації з Луганська та Харкова.

Сьогодні в Черкасах відбувся мітинг ліквідаторів аварії на ЧАЕС, постраждалих вкладників кредитних спілок та різних опозиційних сил. Чорнобильці заявили, що з початку їх бестрокової акції протесту 11 січня 2012 року з ними не зустрівся ані голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, ані інші чиновники, щоб вирішити проблеми. А всі відписки представників влади лише загострюють соціальні протистояння.