Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб сьогодні відкрив приватний завод гарячого цинкування металоконструкцій, який належить ТОВ "Метал Інвест". У свою чергу, ця компанія створена в 2009 році компанією "Winhold Enterprises Limited", що зареєстрована на відомому своїми "офшорними зонами" Кіпрі. Під час відкриття заводу, який розміщується  в одному цеху колишнього "Черкаського хімволокна", навколо заводського входу та імпровізованої "трибуни" стояло кілька десятків підлітків із прапорами Партії регіонів. Вони повідомили, що навчаються в Черкасах, однак  відмовлялися назвати навчальний заклад, пояснивши, що їм заборонили говорити. Врешті, деякі хлопці повідомили, що вони - із "будівельного ліцею" Черкас.

Позачергова сесія Черкаської обласної ради, на якій планувалося вирішити питання з лікуванням хворих на хронічну ниркову недостатність, поки відкладається через відсутність фінансування. Як повідомила НародUA депутат облради Любов Майборода, в обласному бюджеті на процедуру гемодіалізу для всіх хворих на хронічну ниркову недостатність черкащан не вистачає близько 12 мільйонів гривень. 

Віце-прем'єр України Сергій Тігіпко обмежив давно спланований і перенесений візит у Черкаси розмовами в залах і кабінетах Черкаської ОДА. Утім, навіть тут його встигли облити водою журналісти, яких через 15 хвилин "наради" віце-прем'єра з чиновниками просто вигнали. Тож вони "відплатили", заливши всю його промову.

Де в Україні навчаються діти із синдромом Дауна, діти із ДЦП, із вадами слуху та зору? Зазвичай їх не зустріти в загальноосвітній школі. Перші спроби включити дітей з особливостями розвитку в загальноосвітній процес наразі має стільки перешкод, що ставить під сумнів українську інклюзію як таку. Для існування толерантного суспільства інклюзія вкрай необхідна – це вже доведений факт. Який же наступний крок Міносвіти, школи, батьків та дітей і суспільства в цілому після декларативних закликів?

Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради депутати розглянули питання діяльності реабілітаційно-оздоровчого центру «Астра» та продовження контракту із керівником центру Іриною Волощенко.

Бути чи не бути Алеї Слави? Про те, що її буде облаштовано, вперше заговорили навесні минулого року. Тоді ветерани звернулися до голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба з проханням, щоб така алея з'явилася у місті.  Губернатор дав відповідні доручення, управління містобудування та архітектури облдержадміністрації у співпраці з відповідними департаментами міськвиконкому розробили кілька проектів такої алеї, ветерани ж обрали проект, який найбільше припав їм до вподоби. Ішлося про те, щоб розпочати будівництво та реалізувати цей проект ще до кінця 2011 року. Як бачимо, минув рік, проте алеї досі немає.

100 учнів і директор школи № 21 міста Черкаси обов'язково мають бути присутні в суботу о 14 годині на Центральному стадіоні міста. Тож якщо у когось із учнів були інші плани, то доведеться їх підкоригувати.

Обласні чиновники ігнорують засідання робочої групи, яка була створена для того, аби вивчити ситуацію, що виникла навколо діалізного центру «Фрезеніус».

Проти студента Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради Сергія Баліцького, якого напередодні візиту Президента до Канева допитували і, за його словами, били працівники МВС та СБУ, порушили кримінальну справу за ч. 1 ст. 129 ККУ - "погроза вчинити вбивство". Як уже повідомляв НародUA, зі студентів канівського училища, друзів Георгія Ребрика та Сергія Баліцького, як стверджують хлопці, "вибили" неправдиві свідчення і "явки з повинною" як щодо себе, так і відносно молодіжної організації "Сокіл" та "Свободи", активістом яких є Георгій Ребрик.

Прокуратура Черкаської області провела перевірку щодо дотримання вимог законодавства при наданні медичної допомоги пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу.