Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Придніпровський районний суд Черкас завершив розглядати справу про розбещення 6-річної дівчинки. Вирок, який виніс суддя Андрій Бурлака, - п'ять років позбавлення волі, але з відтермінуванням виконання вироку на три роки. Тобто, фактично йдеться про три роки умовно. Про це НародUA повідомила юристка центру «Ла Страда-Україна» Тамара Бугаєць.

Нещодавно "Черкаські телекомунікаційні системи", які надають в Черкасах послуги кабельного телебачення та є місцевим інтернет-провайдером, розповсюдили серед жителів Черкас "листівку". Власне, в цій листівці, яку вкидали до поштових скриньок черкасців, ішлося про те, що "ЧТС", які діють під торговою маркою "Воля" реорганізуються. Врешті, споживачів послуг  "Черкаських телекомунікаційних систем" повідомили, що 1 липня 2012 року вони будуть отримувати послуги за правилами й тарифами "Волі-кабель". Мовляв, якщо черкасці погоджуються на передачу своїх персональних даних до "Волі-кабель" і отримання відповідних послуг, то вони повинні просто поповнити свій платіжний рахунок на будь-яку суму. Таким чином, при звичайній оплаті ТБ чи інтернету споживачі нібито "автоматично" погоджувалися як з поширенням своїх персональних даних, так і з усіма новими умовами надання послуг "Волею-кабель". Керівник Центру адміністрування та моніторингу Черкаської міської ради Валерій Макеєв, спільно з яким НародUA відкрив рубрику "Права людини", вважає подібний "лист щастя" порушенням законодавства. Зокрема, закону про захист персональних даних, а також антимонопольного законодавства.

15 агітаційних наметів Партії регіонів на Соборній площі з'явилися з вказівки керівництва Черкаської ОДА. І будь-які питання з приводу акції потрібно задавати Сергій Тулубу та його заступникам. Про це НародUA заявив молодий чоловік, який керував акцією регіоналів. Однак він відмовився представлятися і публічно розповідати про те, чому біля наметового містечка, де протестують проти мовного закону, з'явилися агітнамети Партії регіонів. "Не хочу" - пояснив свою "таємничість" представник ПР, порадивши зайти в ОДА, адже "в держави немає вихідних". Те, що регіонали стоять на Соборній площі, звідки жорстко "викинули" протестантів-опозиціонерів, він пояснив тим, що в них є дозвіл на акцію тут, а в опозиції, як він категорично й агресивно доводив, не було. Мовляв, "можна все написать на заборе, в том числе и х...", але дозволу насправді, як запевняв регіонал, ніхто протестантам не давав. Натомість регіоналам можна офіційно проводити акції на Соборній площі.

Ввечері 8 липня 2012 року патріотична молодь у центрі Черкас, на центральній вулиці міста - бульварі Шевченка - в знак протесту проти політики влади, в тому числі й брутального та антизаконного ухвалення парламентом закону "Про засади державної мовної політики", спалила прапор Партії регіонів.

Патріотична молодь Черкас, протестуючи проти ухвалення мовного закону Ківалова-Колесніченка, 7 липня другий день поспіль перекривала дорожній рух на бульварі Шевченка. Крім того, десятки молодих людей співали українських народних пісень та вигукували "Слава Україні"-"Героям слава", "Слава нації - Смерть ворогам", а також "Україна понад усе". Серед учасників акції - й представники ВО "Свобода". Остання оголосила початок акції "Україна без Януковича". Представники різних громадських організацій та опозиційних партій сьогодні, 7 липня, на пішохідному тротуарі біля Соборної площі поставили агітаційні та туристичні намети, вимагаючи відставки влади Януковича та неприйняття мовного закону, який розколює країну.

Наметове містечко в Черкасах після кількох невдалих спроб таки демонтували. Так, десь о 14.00 год. до протестантів, які виступають проти ухваленого мовного закону, знову підтягнули десятки міліціонерів та автобус "Беркуту". Крім того, в наметове містечко увірвалися невідомі молоді люди 22-25 років, одягнуті в зелені жилети комунальних служб, і не показавши жодного документу та посвідчень, почали руйнувати наметове містечко. Незважаючи на присутність депутатів місцевих рад та представників різних організацій і партій, які намагалися перешкодити незаконному демонтажу наметів, молодикам таки вдалося розчистити Соборну площу перед ОДА. Невідомі ламали флагштоки наметів і тягнули це все подалі від площі. Коли представники громадськості намагалися апелювати до міліції та судових виконавців, а також просили повернути намети, то останні "відправляли" протестантів до якогось "комунального підприємства". Мовляв, це не їх справа.

Наметове містечко на центральній, Соборній, площі Черкас, встановлене ввечері 4 липня 2012 року на знак протесту проти скандального мовного закону Ківалова-Колесніченка, обласна влада намагається знести. Про це НародUA повідомила речник "Ради опозиційних сил Черкащини" Тетяна Воронцова. За її словами, ще ввечері 5 липня до наметового містечка почали підтягувати міліцію. А о 22-й годині в Черкаському окружному адміністративному суді нібито почалося засідання суду, який мав ухвалити рішення про демонтаж наметового містечка. Зараз, як заявила Тетяна Воронцова, біля готелю "Черкаси" збирається міліція та судові виконавці, котрі, очевидно, спробують вручити представникам наметового містечка рішення суду, а також демонтувати намети. Крім того, біля ОДА стоїть автобус з артистами, яких привезли для святкування на Соборній площі Івана Купала.

При в’їзді в Черкаси зі смілянського напрямку стоїть дорожній знак із написом «Черкаси», який означає для водіїв не лише початок міста, але й обмеження швидкості до 60 кілометрів за годину. Знак іноді й не помічають, оскільки він фактично "заховався" за деревами. Часто саме тут водіїв авто зупиняють й штрафують за перевищення швидкості. Виявляється, є підстави вважати, що працівники ДАІ роблять це незаконно. Як стверджує керівник новоствореного комунального підприємства «Центр адміністрування та моніторингу Черкаської міської ради» Валерій Макеєв, цей знак повинен стояти на сотні метрів ближче в напрямку центру міста. Це підтверджують і межі Черкас, окреслені й на мапах міста. Так, достатньо зайти до Черкаського міськвиконкому і глянути на карту, щоб зрозуміти, м’яко кажучи, «велику умовність» цього дорожнього знаку при в’їзді в Черкаси, як і законність дій ДАІ. Тим часом нинішні штрафи за перевищення допустимої швидкості на 20-30 (до 50) км/год. – від 255 до 340 гривень.

Виконуючий обов'язки міського голови Черкас Віктор Беззубенко пообіцяв підняти питання щодо відповідності займаній посаді директора департаменту ЖКГ Черкаського міськвиконкому Олександра Риджанича. Про це він заявив на сьогоднішній нараді в Черкаському міськвиконкому. Зокрема, в.о. мера Черкас різко розкритикував пана Риджанича в тому, що він не виконав його доручення і не здійснив експертизу асфальту, який використовується під час ремонту доріг у Черкасах, в тому числі й на вулиці Пастерівській. 

Відучора вже екс-голова Черкаської обласної організації УНП Леонід Даценко заявив, що багато обласних організацій Української народної партії категорично не підтримують ідею "лідерів" УНП створити "Правицю" на парламентські вибори-2012. Крім того, він повідомив, що вчора, 24 червня, на раді обласної організації УНП він склав повноваження голови обласного осередку, оскільки буде висуватися кандидатом в народні депутати від "Батьківщини". Леонід Даценко також зазначив, що в разі створення лідерами УНП "Правиці" дії Черкаської обласної організації партії "будуть дуже жорсткими".