Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Керівники районних відділень земельних ресурсів Держземагентства у Черкаській області неофіційно платять щомісяця в обласне земельне управління тисячу доларів. Про це повідомив НародUA Іван Федотов, пославшись на свої джерела інформації в адміністраціях.

Депутат Уманської районної ради Сергій Гнатюк нещодавно розлучився із дружиною. Діло, як то кажуть, житейське, і може воно й не вартувало б нашої уваги, якби не той факт, що дружина народного обранця Єфалія подала до суду позов на розподіл майна. Справу розглядали довго, але врешті суди різної інстанції вирішили, що  необов’язково задовольняти вимоги 62-річної пенсіонерки, яка має інвалідність. Таким чином, жінка фактично опинилася на вулиці без копійки грошей, попри те, що впродовж 35 років разом зі своїм чоловіком тяжко працювала у фермерському господарстві «Струмок». Про те, чому так трапилося, дізнавався НародUA.

Люди з особливими потребами - з обмеженими можливостями в русі, незрячі чи з проблемами із слухом, люди з ДЦП і так далі - сьогодні в Україні фактично ізольовані. Для них, тих же людей на візках, не створені умови ні для проїзду в транспорті, ні для нормальної доступності наших вулиць-магазинів-лікарень-парків-туалетів... Не кажучи вже про високі матерії та активність на тих же виборах. Утім, проект «Особливі виборці: голоси меншин у парламентській виборчій кампанії 2012» - не лише виборчий, але й покликаний встановити комунікацію між "активними гравцями", які прагнуть керувати країною, і, власне, людьми з особливими потребами. Як і з іншими соціальними групами, інтереси яких суспільство поки значною мірою ігнорує.

15 вересня 2012 року відомий на Черкащині підприємець та політик Петро Душейко звернувся в ЦВК із заявою про відмову брати участь у парламентських виборах, зокрема балотуватися в одномандатному виборчому окрузі № 195 в Черкаській області. Про це з'явилася інформація на сайті Центральної виборчої комісії. Причини відмови Петра Душейка від участі у виборах поки невідомі.

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради вирішив, що нема чого дітлахам ламати голови над тим, як поставити шах і мат. Шаховий клуб, який багато років діяв при Черкаському клубі юних моряків з флотилією, припиняє своє існування. Мовляв, діяльність цього клубу «суперечить профілю».

100 тисяч гривень штрафу за введення в оману споживачів та за отримання неправомірних переваг на ринку. Черкаське територіальне відділення Антимонопольного комітету України нещодавно оштрафувало компанію «Кока-Кола». Хоча насправді спочатку йшлося про 100 мільйонів штрафу, і якби не посол США, то невідомо, чим би все закінчилося. Завдяки кому «Кока-Колу» покарали, знає керівник комунального підприємства «Центр адміністрування та моніторингу Черкаської міської ради» Валерій Макеєв.

У черкаській Кончі-Заспі вирують земельні пристрасті. Виявляється, для того, щоб розвивати власний бізнес, недостатньо мати ділянку – треба ще отримати щонайменше «благословіння» місцевої влади і нікому не переходити дорогу. Так, приватному підприємцеві Віталію Чепелусі, за його словами, «вставляє палиці в колеса» голова села Свидівок Світлана Вовк і не дає можливості спокійно розвивати власну справу. Тим часом, пані Світлана іншої думки – каже, що Чепелуха знахабнів і порушує закон. Цікавою в цьому плані є позиція голови Черкаської райдержадміністрації Євгена Влізла. Посадовець вважає, що підприємцеві можна допомогти, відправивши до нього з перевіркою кільканадцять служб. НародUA спробував поглянути на проблему зсередини, поспілкувавшись із усіма сторонами конфлікту.

Багато галасу з нічого? У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького немає жодних репресій проти підписантів звернення щодо мовного закону. У цьому НародUA запевнили викладачі. А ректор університету Анатолій Кузьмінський вважає подібні чутки не інакше як «політичними інтригами».

Генеральний директор Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» Лариса Єфремова вважає, що розмови про цензуру на телеканалі є безпідставними.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відключила від газу усі 36 котелень комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» і, схоже, не збирається відновлювати газопостачання. Це при тому, що черкащани сумлінно сплачують за теплопостачання.