Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Резонанс

Ви серйозно? От справді, мені просто цікаво: всі оці сотні гнівних коментарів у соцмережах — це не жарт? Тобто, ви справді так думаєте?..

Врадіївська історія продовжується рейдерством. Так, знову Врадіївка. Завод із виготовлення безалкогольних напоїв у Городищі Черкаської області, який кілька років тому оцінювався в 1,2 млн доларів, під "прикриттям" керівника регіонального відділення Державної виконавчої служби Василя Брандальського "вирізали" і вивезли саме у Врадіївку.

Близько року інформацію про те, хто з місцевих чиновників оформив собі пенсію по інвалідності, обговорюється в журналістському середовищі. Першою до резонансної теми дійшла журналіст Інтернет-видання «Народ UA» Вікторія Кобиляцька. Результатом журналістського розслідування став судовий позов з боку Черкаського центру медико-соціальної експертизи проти автора, газети «Рідне місто Черкаси», яка передрукувала матеріал, та двох героїв статті– мера Черкас Сергія Одарича й депутата Черкаської обласної ради Любові Майбороди. Що цілком природно для нашої країни, інших результатів резонансний матеріал не мав. Провінція звернулася до Вікторії Кобиляцької з проханням розповісти про судові перипетії.

На Канівщині, у селі Прохорівка, де в 1859 році побував Тарас Шевченко, гостюючи в Михайла Максимовича, і де поета було заарештовано, почалася масова вирубка лісів в прибережній зоні Дніпра. Мешканці Канівщини б'ють на сполох, заявляючи про незаконну вирубку лісів на унікальних землях біля Дніпра. Можливо, ці землі облюбували собі для маєтків представники влади чи "нуворишів"?

До дня народження В’ячеслава Чорновола в Черкасах таки перейменують вулицю Енгельса.

Сьогодні о п’ятій годині ранку з окружної виборчої комісії № 197 спецпідрозділ «Беркуту» вивіз голову ОВК Максима Онищенка разом з печаткою та протоколами. При цьому «беркутівці» застосували силу до жінок, котрі чергували біля будівлі автовокзалу, в якій знаходиться комісія.

Український омбудсмен Валерія Лутковська вирішила більш прискіпливо наглядати за дотриманням прав громадян у регіонах. Як нам стало відомо, у Черкаській області з’явився регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Ним став правозахисник Володимир Батчаєв, який представляє Всеукраїнську Асоціацію українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ). Він розповів НародUA про те, з чим пов’язана така потреба, а також про свої перші враження від нової посади.

У виборчому окрузі № 198 Черкаської області із центром у Смілі - надзвичайно напружена ситуація. Так, ОВК № 198, а також деякі дільничні комісії не можуть розпочати роботу або розпочали її із значним запізненням. Як повідомив НародUA координатор виборчих програм Громадянської Мережі "ОПОРА" Сергій Варич, окружна комісія № 198 вночі змінила більше ніж 200 замін в дільничних комісіях, в тому числі й керівництва комісій. В деяких комісіях паралельно працюють "нові" і "старі" керівники ДВК. Крім того, вночі напередодні дня голосування незрозуміло "заприсягнули" й нових членів окружної комісії, що загалом паралізувало роботу ОВК.

НародUA отримав ексклюзивні документи та свідчення джерел з місцевих адміністрацій Черкаської області, які підтверджують використання адмінресурсу та відповідальність конкретних держслужбовців за виборчий результат Партії регіонів на кожній дільниці. "Уповноваженими", тобто відповідальними за результати ПР на кожній виборчій дільниці, призначені керівники управлінь РДА, їх заступники, директори комунальних підприємств, а також чиновники нижчого рангу. Кожен вечір вони звітуються перед заступникам держадміністрації про виконану роботу на благо Партії регіонів.

Від кандидата в нардепи у виборчому округу № 195 і члена Партії регіонів Володимира Зубика в Черкасах роздають ще один "подарунок", який можна кваліфікувати як підкуп. Зокрема, йдеться про подарунковий сертифікат на чотири тисячі гривень, який "трансформується" в готівку після різних нещасних випадків. Водночас із виборцями укладається договір з "Орантою" - записується прізвище та дані особи, якій дарують сертифікат". Подібні страхові подарункові сертифікаті роздавали, в тому числі, по вул. Смілянській, 106/2 у Черкасах.

«ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 9