Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Груд 2011

Головний свободівець Черкас був в ударі: наказав почесній варті дати залп і кричав губернатору «виходь!»

Читайте більше в рубриці Репортаж
 

14 грудня черкаська опозиція проводила свої чергові акції з елементами шоу. Щоправда, перша частина їх дійства відбулася без традиційного флеш-мобу. Втім – з неочікуваним результатом.

Праві, зокрема й лідер «Свободи» Михайло Вакуленко та головний в регіоні УНПіст Леонід Даценко, вирішили і пом’янути тих, хто визволяв Черкаси від німецьких окупантів, і чорнобильців згадати, і по владі «проїхатися», і, звісно, звичний флеш-моб чи «маски-шоу» влаштувати.

IMGP842711

Михайло Вакуленко

До акції приєдналася «Батьківщина» та деякі інші політики. Разом опозиції вдалося зібрати десь кілька десятків людей.

Розпочалося все з покладання квітів до меморіалу на Пагорбі слави.

IMGP8462

 

Але вже під час походу на Пагорб Михайло Вакуленко вирішив розігрітися на жіночках, яких «організували» для встановлення наметів Партії регіонів поблизу Будинку рад, де в цей день відбувалася сесія Черкаської облради.

Він «построїв» їх і наказав кожної миті думати про те, що вони регіонали.

Відтак продовжив свій шлях.

IMGP8459

 

Уже на підступах до меморіалу попереду опозиції виникла десь така сама купка комуністів, які теж цього дня вшановували визволителів. Яке ж було їх здивування, коли вони побачили «націоналістів»… Один молодий комсомолець гордо показував на своє потужне древко прапора із гострим залізним наконечником, говорячи, мовляв, що зараз ми з ними розберемося і що треба запам’ятати всі їх «фейси».

IMGP8458

 

Але обійшлося без крові. На щастя для опозиції, в якої древками прапорів давно служать вудочки.

Опозиція швидко пройшла повз комуністів і попрямувала покладати квіти.

І тут настав головний момент, кульмінація. Уже згаданий і розігрітий свободівець Михайло Вакуленко, побачивши почесну варту і ні разу не моргнувши, голосно скомандував: «Лейтенант, покладання квітів…»

І вже через кілька кроків і нетривалої зупинки політиків перед меморіалом пролунав залп.

IMGP8456

 

Далі опозиція під шумок коментарів комуністів, що стояли поруч, попрямувала до Будинку рад.

Там уже збирали намети Партії регіонів. І що саме цікаво – повністю перегородивши вхід до приміщення. Але чотири-п’ять наметів приблизно ж такій кількості найманих робітників поставити виявилося нелегко.

IMGP8438

 

Ми підійшли до молодої жіночки, яка теж ставила намети і поцікавилися, що це має відбуватися. Вона дуже просто і щиро сказала: «Агітація».

«Яка агітація?» - не вгавали ми.

IMGP8455

Молода регіоналка соромиться фотографуватися

 

«Партії регіонів», дивуючись, відповіла молоденька жінка.

Вона назвала себе головою 86-ї «пєрвічкі» й постійно ховалася від об’єктива фотокамери.

Врешті, цим людям довелося довгенько пововтузитись, щоб поставити намети ПР.

IMGP8443

 

Тим часом «герой програми» Михайло Вакуленко і тут не вгавав. Він узяв рупор і почав кричати: «Тулуб, виходь, бо твої люди не можуть виконати твій наказ і поставити намети, допоможи їм…»

IMGP8446

 

За деякий час до наметів ПР підбігла зграя бродячих собак, що ще раз спровокувало активність пана Вакуленка. Він знову дорікнув губернатору, що той привів сюди собак і не може навести порядок, щоб бродячі собаки не вешталися скрізь де заманеться.

Уже десь на початку сесії Черкаської облради опозиціонери по черзі виголошували різні промови й вимоги до влади, проголосивши солідарність з чорнобильцями та всіма протестуючими.

IMGP8449

 

Крім того. Вони провели традиційний флеш-моб, надягнувши на свого молодого «бійця» есесівську каску і почепивши там наклейку «ПР». Щоправда, наклейку майже не було видно, тому дехто і не зрозумів «приколу»… Втім, були ще яйця «Кощея», голки та інші розваги.

Поділіться з друзями: