Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2011

Депутати вчили школярів любити Україну

Читайте більше в рубриці Репортаж
 

Депутати Черкаської обласної ради Любов Майборода та Олександр Романенко днями відвідали санаторій «Сосновий бір» у Черкасах. Оглянувши заклад, народні обранці вирішили також ознайомитися із роботою школи, в якій навчаються діти, що відпочивають у санаторії. У цей час у школярів саме були уроки і депутати поспілкувалися з учнями безпосередньо під час навчання.

Старшокласників Майборода і Романенко  відволікали від «Основ здоров’я». Після питань щодо того, хто вперше у санаторії і чи гарне тут харчування, перейшли до більш доленосних тем:

- Ну що – хто з вас курить, підніміть руку! Ага, так ми вам і повірили, що ніхто. Щоб ви ні в якому разі не займалися такою єрундою і здоров’я своє берегли, що вам дав Господь, і слухали учителя. Щоб ви гарно вчилися, берегли своє здоров’я, батьків слухали, вчителів, допомагали братикам і сестричкам. З Новим роком вас і здоров’я, щастя вам усім, - виголосила Любов Майборода.

У наступному класі з дітьми займався психолог Віталій Сухенко. Над дошкою висіло гасло «Допоки є Шевченка мова то доти й Україна є» (написане з помилкою, до речі). Мабуть саме це спонукало Любов Майбороду запитати у психолога, якою мовою він проводить заняття:

- Українською і російською.
IMGP6138

- Українською треба, тому що ми в Україні живемо. Треба знати всі мови, але державну обов’язково. Ну що діти, любите Україну?

- Да-а-а!

- Якщо кажуть «Слава Україні», як треба відповідать? - поцікавилася депутатка. Проте правильної відповіді ніхто не знав.

Тим часом, Олександра Романенка зацікавила психологія. Йому пояснили, що тема тренінгу «Як довести, що ти правий», а діти саме вивчають модель «вовка і жирафа» Розенберга. Можливо, депутати залюбки залишилися б на цьому тренінгу, проте їх уже чекали в четвертому класі, де саме проходив урок математики. Тут Майборода теж не втрималася від повчань:

- Слухайте, діти, маму, тата, вашу вчительку, щоб були всі відмінниками. Щоб ви були сміливими, бо ви - українська нація, а Україна – це сама древня держава, і ви маєте її гідно представлять. Треба все встигать – і вчиться, і стрибать, і знать гарно українську мову, і виховувать старших – не курить і не матюкаться. Бо хто матюкається? Москалі! - підсумувала Любов Майборода.

Поділіться з друзями: