Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Репортаж

Сьогодні відбулися збори батьків, а також мітинг проти закриття і навіть тимчасового «переселення» другої дитячої поліклініки. На збори-мітинг зібралося більше ста осіб. Деякі батьки прийшли з маленькими дітьми.

«Зона», звісно, не курорт. І потрапити в українську колонію, очевидно, мало якій нормальній людині захочеться. Навіть «на екскурсію». Утім, ми таки побували на екскурсії в черкаській виправній колонії № 62. Звичайно, було б наївно очікувати, що ми побачимо колонію у «чистому вигляді», тобто в її реальному щоденному «невилизаному» форматі. Можна уявити, як адміністрація готувалася і як готувала ув'язнених.

Санаторій «Сосновий бір», до якого хочуть приєднати внаслідок реорганізації ще два дитячі санаторії «Пролісок» і «Зміна», не пристосований для того, щоб приймати дітей до 7 років. Для малечі тут не створено жодних умов. У цьому НародUA переконався побувавши у санаторії.

Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 192 визначає, що медикаментозне переривання вагітності можливе лише в акредитованому медичному закладі  під наглядом акушера-гінеколога. Я вирішила дізнатися, чи продадуть у звичайній черкаській аптеці необхідні препарати без рецепта лікаря.

Депутати Черкаської обласної ради Любов Майборода та Олександр Романенко днями відвідали санаторій «Сосновий бір» у Черкасах. Оглянувши заклад, народні обранці вирішили також ознайомитися із роботою школи, в якій навчаються діти, що відпочивають у санаторії. У цей час у школярів саме були уроки і депутати поспілкувалися з учнями безпосередньо під час навчання.

Візит колишнього Глави УГКЦ, що за станом здоров’я цього року залишив свій верховний пастирський «пост», став для Черкас доволі несподіваним. Проте архієпископ, якого називають одним із найбільшим моральних авторитетів нашого суспільства, таки вперше побував тут. Керівник місцевої парафії Української греко-католицької Церкви отець Юліан назвав це подарунком Святого Миколая, про який вони довго молилися.

14 грудня черкаська опозиція проводила свої чергові акції з елементами шоу. Щоправда, перша частина їх дійства відбулася без традиційного флеш-мобу. Втім – з неочікуваним результатом.

«Ми їдемо брати Берлін», - так говорили чи не всі українські журналісти, яким того дня пощастило побувати у столиці Німеччини. Варто відразу зазначити, що Берлін ми не «взяли», а от одного «бійця» ледве не втратили. А ще – дізналися як воно – голосувати ногами, який вигляд має пам’ятник спаленим книгам… Утім, не буду забігати наперед – усьому свій час.