Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Груд 2011

Директор Черкаської ОДТРК розповів, чому не вдається «тримати баланс»

Читайте більше в рубриці Публічні люди
 
Директор Черкаської ОДТРК розповів, чому не вдається «тримати баланс»
Оцінити
(2 голосів)

Якщо за словами опозиційних лідерів будуть стояти якісь справи, тоді їхню діяльність висвітлюватимуть журналісти. Так вважає директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Юрій Уздемір. Сьогодні під час прес-конференції він розповів журналістам, чому шкідливо їсти тільки солодке і навіщо потрібна «перчинка».

 

Директор ОДТРК запропонував «погуглити» його прізвище

 

Не секрет, що «Рось» звинувачують у певній заангажованості. Постійно лунають закиди, що новини на цьому телеканалі, м’яко кажучи, незбалансовані. Та й самі працівники час від часу розповідають своїм колегам із інших видань «страшилки» про новітні «темники» нашого часу  - мовляв, на прес-конференції опозиційних сил їм ходити забороняють, а якщо й відправляють зробити сюжет, то потім нещадно вирізають звідти всі крамольні речі. Наприклад, якщо опозиціонери влаштовують якийсь флеш-моб на Соборній площі, то зняти його треба так, щоб не дай Боже в кадр не потрапив портрет Азарова, на якому прем’єр хвацько крутить дулю.

Поцікавитися, що ж відбувається насправді, НародUA вирішив у очільника телерадіокомпанії Юрія Уздеміра. Ми запитали в нього, чому численні акції опозиції так рідко потрапляють в об’єктиви телекамер «Росі».

«Неправда. Я дуже хочу, щоб у нас була дуже різностороння, збалансована картинка, новинний блок. Я дужу уважно до цього ставлюся. Якщо ви пориєтеся в Інтернеті і наберете там прізвище «Уздемір», і гарненько подивитеся, хто я такий, мої публікації, мої роботи… І я так теж думаю – дай-но я перевірю. Сам зайшов, набрав і знайшов, де я публікувався і про що писав. Я в журналістиці з 1991 року. Працював і до цього, хоча в мене економічна освіта, але я писав. Висвітлював події 19 серпня у Москві та інші достатньо серйозні речі. Тому я б дуже хотів, щоб у нас була збалансована, цікава і живий контент», - розповів Ю. Уздемір. Також повідомив - лобіював проект «Комунальний сектор», попри те, що дуже багато колег з «Росі» його не підтримували.

«У нас, до речі, суд триває по одній із таких передач досі. Але я дав добро. І рейтинг цього проекту дуже високий, входить у десятку кращих. Люди дивляться. Саме тому я хочу, щоб на телеекрані і на радіохвилях у нас були представлені всі політичні сили. Саме тому нас будуть дивитися. Бо багато повидла і зефіру – це нікому не сподобається, треба, щоб був перчик якийсь», - смачно висловився керівник ОДТРК.

perets

Пан Уздемір пропонує телебачення з перцем

Таємничий лідер опозиції «впав на мороз»?

 

Далі – ще цікавіше. Як виявилося, нещодавно Юрій Уздемір отримав листа від «одного з опозиційних лідерів». Про кого мова – тут можна тільки здогадуватися. Адже Юрій Леонідович ім’я так і не назвав, очевидно, керуючись приказкою «не при хаті згадуючи».

«Я йому особисто зателефонував і сказав: «Приходьте, будь ласка, давайте обговоримо з вами, яку програму ми будемо робити». Звісно, не на правах народного депутата… Знаєте, які права народного депутата? Він, згідно закону про депутатську діяльність, він має право 20 хвилин безапеляційного мовлення – прийшов і 20 хвилин може говорити в прямому ефірі. Ось такого нікому, крім народних депутатів, я надати не можу – має бути якась полеміка, щоб це було цікаво. Я запропонував приходити, обговорити і створити передачу. І ми таку передачу створимо – щось на кшталт того, як на центральних каналах, дискусійний такий майданчик», - пояснив Ю. Уздемір. Проте таємничий лідер опозиції так і не прийшов, хоча директор ОДТРК навіть лист-запрошення йому надіслав.

Підтвердити правдивість тези про збалансованість новин Юрій Уздемір вирішив за допомогою «важкої артилерії» - цифр та графіків. Адже «Рось» здійснює контент-аналіз своїх випусків новин. Так, якщо говорити про жанрове наповнення новин за жовтень, то про діяльність обласної влади ОДТРК зробила 35 сюжетів.

«Вибачте, це головний ньюзмейкер. Якщо хтось помилково вважає, що журналіст є ньюзмейкером, то насправді ньюзмейкерами є ті, в кого ми беремо інтерв’ю. Так ось, від кого залежать рішення? Від обласної влади, від губернатора! І ми не можемо їхню діяльність не висвітлювати. Менше третини сюжетів у нас присвячено діяльності обласної влади, і в тому числі й губернатора. Якщо ви не вірите таким даним, тоді я вам пропоную самотужки здійснити моніторинг телеканалу», - порадив Юрій Уздемір. І навів дуже цікаві і промовисті дані.

 

Комуністи «рулять»!

 

Виявляється, упродовж двох останніх місяців «Рось» найбільше показувала і «мовила» про… комуністів! Маємо на увазі згадування партій на телеканалі «Рось» у жовтні й листопаді.

«Зверніть увагу. Партія регіонів – 11 %, Народна партія – 27 %. А ось комуністів часто згадуємо – 42 %. Чому часто? Бо вони дуже активно зараз проводять роботу, у них рейтинг росте, вони виступили такими собі провайдерами в боротьбі за пільги в Черкаській області. «Свобода» і «БЮТ» - по 5 %. Я б сказав, що баланс порушений, але чому? Тому що джерелами інформації, ньюзмейкерами виступали саме ці партії, а не якісь інші. Якби за словами шанованої мною опозиції справді були якісь дії, я звертаю увагу – дії! Ми б змушені були, будь який телеканал був би змушений звертати увагу на ці дії», - кинув кам’яну брилу в город опозиційних сил Юрій Уздемір.Фото з сайту Партії регіонів та 100rokiv.com


Більше на цю тему
Поділитися з друзями в соцмережах: