Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Публічні люди

Мер Черкас виніс на сьогоднішню сесію Черкаської міської ради пропозицію скасувати видатки, передбачені для надання депутатам матеріальної допомоги жителям міста. За його словами, надання допомоги депутатами не є ефективним. Так, цього року на допомогу десь 3,5 тисячам людей пішло десь 1,3 млн грн, і громадяни в средньому отримали по 300 гривень. Мер назвав таку допомогу мізерною і дискримінаційною щодо 99 % жителів міста, в яких ці гроші "забирають".

Візит Олега Ляшка до Черкас був точковим. Сюди він приїхав після агітаційного вояжу до Золотоноші, щоб охопити найбільш гарячий і резонансний об’єкт – реорганізований чи напівзакритий пологовий № 2.

Прізвище «Боїн» уже згадувалося в нашому резонансному матеріалі про особливу любов губернатора Сергія Тулуба до бізнесу.

Тоді губернатор на одній з нарад вчив підлеглих «розмові» з бізнесом за допомогою тракторів і екскаваторів, а Боїна грозився легко «закрити».

Якщо за словами опозиційних лідерів будуть стояти якісь справи, тоді їхню діяльність висвітлюватимуть журналісти. Так вважає директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Юрій Уздемір. Сьогодні під час прес-конференції він розповів журналістам, чому шкідливо їсти тільки солодке і навіщо потрібна «перчинка».

Нинішній черкаський губернатор Сергій Тулуб – фігура непроста. Двічі міністр вугільної промисловості й двічі міністр ПЕКу, якого ставили в 15-ку найвпливовіших донецьких і 70-ку найвпливовіших українців. Після перемоги «свого», тобто Віктора Януковича 2010 року йому сватали різноманітні міністерські посади. А він потрапив… у Черкаси. Багато хто це сприйняв як «остракізм», тимчасове випробування, антикризовий експеримент.