Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2012

Влада погрожує забрати землю в аграріїв - Гресь

Читайте більше в рубриці Політика
 

Представники Черкаської обласної держадміністрації, а також районних адміністрацій викликають "на килим" керівників усіх аграрних підприємств і дають їм "результати" голосування за Партію регіонів у селах, де підприємці орендують землю. Мовляв, якщо всі не проголосують за партію влади, то землю заберуть... Про це повідомив депутат Черкаської облради Володимир Гресь.

 

Зокрема, пан Гресь заявив наступне:

- Керівництво обласного штабу Партії регіонів разом з головою адміністрації фактично в каждому районі викликають власників або директорів сільськогосподарських підприємств і доводять фактично цифри, як повинні голосувати за провладного кандидата і партію регіонів. Скільки паїв є у селі – стільки людей повинні проголосувати за Партію регіонів. Якщо стільки не буде проголосовано, то вони лякають тим, що після виборів з тими керівниками будуть переглянуті у мови і в них будуть забирати землю.

 

Крім того, за словами Володимира Греся, окрім звичної "данини" від підприємств на вибори влада вимагає й інші "послуги" від бізнесу. Так, він повідомив, що керівників маслосирзаводів викликають в адміністрації та вимагають за місяць до виборів підвищити закупівельну ціну на молоко для селян, а після виборів нібито можна її опустити до будь-якого, найнижчого рівня.

 

"Викликають керівників маслосирзаводів. Ви знаєте, що владою була обіцяна ціна за молоко селянам 2,2 грн. У нас, як завжди, перевиконують цей план, і будуть давати по 2,4 грн. Це буде десь за місяць перед виборами. І говорять власникам, що після виборів вони можуть купувати в селян молоко хоч по 50 копійок....",  - повідомив Гресь.

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему