Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Черв 2012

Віталій Кличко назвав політиків «імпотентами»

Читайте більше в рубриці Політика
 

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко переконаний, що «мовне питання» в Україні є штучно створеною проблемою.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції в Черкасах, відповідаючи на запитання НародUA.

 

«Зверніть увагу, що мовне питання піднімається під час виборів, щоб відвернути увагу людей від проблем, які є в суспільстві. На сьогоднішній день мовне питання, згідно із соціологічними дослідженнями, посідає 31 місце з-поміж питань, які турбують людей. Набагато важливішими є ріст цін, соціальні стандарти, робота, медичне обслуговування тощо. Чому в Німеччині держава мова – німецька, у Франції – французька, і чому в Україні має бути інша державна мова? Державною мовою в Україні має бути українська. І якщо відверто, то мовного питання як такого в Україні не існує. Кожен розуміє кожного», - наголосив Віталій Кличко.

 

На його думку, до «мовного питання» звертаються недолугі політики.

 

«Політики, яким немає чого запропонувати, які є імпотентами в політиці, починають витягувати історичні питання (тому що на ці питання повинні дати відповідь історики, а не політики), мовні питання тощо, і роблять це тільки перед виборами», - сказав лідер партії «Удар». Він також висловив упевненість у тому, що законопроект Колесніченка-Ківалова не буде прийнятий у другому читанні.

 

«Для мене було дивно, чому не встигла опозиція заблокувати це питання. І я впевнений, що в другому читанні це вдасться зробити. Але ми ще раз можемо звернутися до якості Верховної Ради, яка на сьогоднішній день є додатковим органом Адміністрації Президента. Вона не працює на людей, не працює на державу», - підсумував Віталій Кличко.

 

Фото: pravo-znaty.org.ua

Поділіться з друзями: