Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лист 2012

В Каневі виламали двері міського архіву, де зберігалася виборча документація

Читайте більше в рубриці Політика
 

Сьогодні вранці працівники Канівського міського архіву, що розташований в колишньому готелі "Дніпро", виявили виламаними двері в кімнату, де зберігається виборча документація. Міська влада Канева після завершення скандального підрахунку голосів окружною виборчою комісією № 197 в одномандатному окрузі, виділила одну з кімнат архіву на другому поверсі під виборчі бюлетені. Саме двері до цієї кімнати, де зберігалася документація парламентських виборів 2012 року, сьогодні виявили виламаними.

На місті події вже побували деякі депутати Канівської міської ради, зокрема Євген Касіч-Пилипенко та Юрій Гамалій. 

 

Зокрема, депутат Євген Касіч-Пилипенко розповів НародUA, що він зранку приїхав в архів і побачив працівників архіву, а також виламані двері в приміщення, де зберігалася виборча документація.

"Я приїхав із інвентар-бюро на роботу. Ще не було дев'ятої години ранку. Я побачив працівників архіву, а потім від них дізнався, що виламали двері в кімнату, де зберігалися виборчі бюлетені. Поки там працює міліція" - зазначив  Євген Касіч-Пилипенко.

 

Крім того, депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій розповів НародUA про те, що на деяких ящиках, де зберігалися бюлетені, були зірвані печатки. Таким чином, як вважає Юрій Гамалій, зловмисники знали, що там шукали.

Як знаємо, результати виборів по одномандатному округу № 197 із центром в Каневі, де головними претендентами на перемогу були Богдан Губський та Леонід Даценко, досі залишаються під питанням. 

Раніше були виявлені спроби внести неправдиві відомості про результати виборів на деяких дільницях округа № 197. Опозиція звинувачувала владу в фальшуванні виборів на користь провладного Богдана Губського і обіцяла, що, оскільки виборча документація буде зберігатися, то пізніше будуть покарані всі фальсифікатори виборів.

 

 

 

 

Поділіться з друзями: