Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лип 2012

У Черкасах наметове містечко розігнали завдяки Володимиру Вовченку

Читайте більше в рубриці Політика
 

6 липня правоохоронці силою розігнали наметове містечко в центрі Черкас, внаслідок чого були затримані троє учасників протесту, а одному мітингувальнику зламали руку. Як виявилося, це все відбулося тому, що перший заступник голови Черкаської обласної ради Володимир Вовченко напередодні звернувся із позовною заявою до суду.

Про це журналістам повідомила депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода, провівши депутатське розслідування.

 

Зокрема, Любов Майборода продемонструвала копію позовної заяви за підписом Володимира Вовченка, у якій ішлося про те, що «… під час проведення акції порушуються санітарно-гігієнічні правила та правила протипожежної безпеки… крім того, можлива руйнація гранітної плитки на поверхні території».

 

«Враховуючи вище викладене, при проведенні вказаного заходу існує реальна загроза порушення громадського порядку, а також порушення прав і свобод інших громадян, які не прийматимуть участь у акції», - написав Володимир Вовченко у позовній заяві.

 

Також Любов Майборода розкритикувала постанову Черкаського окружного адміністративного суду, згідно з якою з’явився припис заборонити проведення акції на Соборній площі.

 

«Я хочу звернути вашу увагу на час прийняття постанови – 23 година 50 хвилин. Відповідно до законодавства, суд приймає рішення про заборону мирного виступу громадян в разі загрози національній безпеці чи загрози масових порушень порядку, коли існує загроза життю людей. Що це – атомна війна почнеться, що о 23 годині 50 хвилин проводиться засідання окружного адміністративного суду??! Це явно зрежисоване рішення суду», - розповіла депутатка.

 

За її словами, Володимир Вовченко перевищив свої службові повноваження, звернувшись до суду.

 

«Відповідно до адміністративного кодексу про судочинство право на звернення до суду щодо заборони проведення мітингів та масових акцій (це 182 стаття), мають винятково виконавчі органи влади, а також органи місцевого самоврядування. Пан Вовченко не є ні тим, ані тим, обласна рада не приймала рішення про заборону проведення мирної акції і не уповноважувала пана Вовченка підписувати таке звернення. Тобто я стверджую, що перший заступник голови обласної ради перевищив свої повноваження, подаючи таку позовну заяву. Мене дивує позиція суду, який прийняв таку заяву до розгляду. Цю позовну заяву навіть не підписав голова обласної ради пан Черняк. Я звернулася до Черняка, щоб він провів службове розслідування з приводу подання паном Вовченком заяви до суду, і прошу його надати роз’яснення на підставі яких документів пан Вовченко звернувся із заявою до суду», - підсумувала Любов Майборода.

 

Вона також запевнила журналістів, що підніматиме це питання під час проведення сесії обласної ради 17 серпня.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: