Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Серп 2012

Тулубу не вистачить життя, щоб виконати всі обіцянки?

Читайте більше в рубриці Політика
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб зізнався, що йому не вистачить життя для того, аби виконати усі обіцянки, дані жителям Черкащини.

Про це він сказав під час інтерв’ю для газети «Черкаський край».

 

Журналіст поцікавився у Сергія Тулуба, чого йому бракує для повного щастя.

 

«Особисто для мене — щоб люди мене розуміли. І найближче оточення, і команда, та й усі черкащани. Дуже сумно, коли політик, який не знає мене, ні разу зі мною не спілкувалася, дозволяє собі оцінки моєї роботи. Мовляв, «донецький». Ось 28 жовтня, каже він, відбудеться «звільнення» Черкащини від донецьких. А мені хочеться, щоб опозиціонер спочатку дізнався, хто ж такий Тулуб, звідки походить його родина, що він зробив за життя... Він же не знає, що в 2004 році завершилося будівництво двох енергоблоків в Україні. Це дало можливість не відключати електроенергію, коли всі сиділи без світла. Завдяки цьому Україна стала енергодостатньою. За останні тридцять років саме під керівництвом «донецького окупанта» Тулуба побудовано чотири енергоблоки і п’ять шахт. І багато чого іншого — житла, поліклінік, лікарень», - сказав Сергій Тулуб.

 

Коли ж інтерв’юер спробував виправдати «політика, який просто некоректно висловився, увійшовши в азарт передвиборчої боротьби», що «не мав наміру ображати вас особисто», голова Черкаської облдержадміністрації відповів:

 

«Я розумію, коли це політична боротьба, але коли ти зачіпаєш моє прізвище, то, будь добрий, дізнайся, про кого ти говориш, і з ким маєш справу. Ви знаєте, за професією я політик, але по життю проста людина, яка працює, будує. Повертаючись до теми щастя, хочу сказати: коли ми виконаємо всі обіцянки, дані жителям Черкащини, тоді я відчую себе щасливим. Але для того, щоб їх виконати й виправити все те, що накопичувалося на Черкащині роками, одного життя Тулубу не вистачить», - запевнив Сергій Тулуб.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему