Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2012

Тулубу не подобається, коли його називають "ідейним натхненником"

Читайте більше в рубриці Політика
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб сьогодні під час прес-конференції вкотре прокоментував інформацію щодо того, що його називають "ідейним натхненником" виборчих фальсифікацій.

"Я до цього ставлюся дуже обережно. "Ідейний натхненник" – вдумайтеся в ці слова! Я розумію, що в нас Тарас Шевченко – це духовний лідер, який усім нам дає дороговказ у майбутнє. А як це – "ідейний натхненник"? Це фальсифікатор, ще хтось? Як голова облдержадміністрації може фальсифікувати на дільницях оці голоси? Крім звинувачень ми не почули жодного факту. І не почуємо. Я вже неодноразово говорив, що якщо є факти, треба йти до суду. Ніхто ж не забороняє. А всі ці заяви викликають щонайменше подив. Хоча я так дивлюся, що крім заяв у наших опонентів нічого за душею немає. Сьогодні ми створюємо нові робочі місця, відкриваємо нові підприємства, ми відкриваємо ті чи інші заклади, школи, обласні діагностичні центри, а вони тільки роблять заяви", - зауважив Сергій Тулуб.

 

Він також наголосив, що Партія регіонів не зацікавлена в тому, щоб здійснювати будь-які фальсифікації.  

 

"Я хочу сказати, що ці два проблемні округи – а де ви бачите серед цих осіб членів Партії регіонів? У 194 і 197 окрузі. Та їх там немає. Чи варто владі сьогодні мати негативний розголос на тлі перемоги партії влади по Україні. Та й у нас – порівняно з попередніми парламентськими виборами ми отримали приріст більше 3 % за партію влади, але вже в інших умовах", - підсумував Сергій Тулуб.

 

Фото: manzyk.ucoz.ua, vechirka.ck.ua

Поділіться з друзями: