Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

Сергій Тулуб не захотів прогнозувати результати для Партії регіонів на Черкащині

Читайте більше в рубриці Політика
 

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб лише засміявся на питання НародUA, скільки, на його думку, "візьме" Партія Регіонів на Черкащині. Крім того, він запевнив, що девальвації гривні не буде. Тим часом на дільниці, де голосував Сергій Тулуб, одну зі скриньок поставили догори ногами.

Губернатор зробив невеличкий прес-підхід, голосуючи сьогодні вранці на дільниці, яка розміщена в школі № 12 Черкас

 

Сергій Тулуб зустрів журналістів, яких зібрали зафіксувати урочистий момент голосування губернатора, підбадьорюванням: "Чого ви такі невеселі? Сьогодні подвійне свято – вибори, День визволення України від німецько-фашистських загарбників і сьогодні день автомобіліста". Далі прозвучали підготовлені прес-службою питання до Сергія Тулуба.

 

Відтак голова Черкаської ОДА патетично заявив, що "голосував за майбутнє" і "ми всі зробимо вибір, який підкаже нам серце і душа".

 

Коли мова зайшла про порушення, Сергій Тулуб зазначив:

 

- Ви знаєте, розрізнити що це – порушення чи не порушення, чи якісь негаразди, це зроблять тільки юристи. І це можуть зробити ті люди, які уповноважені це робити. Ми сьогодні стежимо за ситуацією, але сьогодні саме влада в Україні створила всі умови. Умови сьогодні рівні для всіх політичних сил. І ми проти різноманітних фальсифікацій. Ми не зацікавлені в цьому, нам це не потрібно, бо в нас є конкретна чітка програма, ми конкретно показали, що ми робимо, і сьогодні ви ж бачите, навіть зміни в законодавстві по ініціативі влади, і ті ж питання, які пов’язані із забезпеченням відеоспостереження на дільницях, все це каже про те, що сьогодні влада працює для того, щоб сьогодні вибори відбулися чесні і прозорі, і це наш головний пріоритет. Але життя є життя, і якщо будуть такі порушення, ми будемо вживати ті заходи згідно діючого законодавства, які в таких випадках потрібно вживати.

 

Про девальвацію гривні пан Тулуб заявив наступне:

 

- Ця політика робиться на вищому рівні, але те, що сьогодні ми бачимо по розвитку економіки, по наших результатах роботи сьогодні за 9 місяців поточного року, то поки що підстав для цього немає. Все буде гаразд.

 

На наше питання про очікувані результати для Партії регіонів на Черкащині Сергій Тулуб розсміявся і сказав:

 

- Цікаве питання. Я хочу сказати…. Ми впевнені, що успіх буде за нами.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: