Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Жовт 2012

Радуцький вимагає відставки секретаря Черкаської міськради через адмінресурс

Читайте більше в рубриці Політика
 

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький під час сесії ради 25 жовтня вимагав підготувати та ухвалити на наступній сесії рішення про відставку секретаря міськради і члена Партії регіонів Віктора Горкуна. Останній, як писав уже НародUA, використав адмінресурс, тобто своє службове становище для підписання "соціальних угод" між комітетами самоорганізації населення та кандидатом в нардепи від ПР Володимиром Зубиком.  

За твердженням Олександра Радуцького, Віктор Горкун використав своє службове становище секретаря міськради та відповідального за роботу комітетів самоорганізації населення, щоб агітувати за члена ПР і кандидата в нардепи Володимира Зубика.

 

Зокрема, пан Радуцький заявив і про "тиск" на голів комітетів:

- Наскільки мені відомо, 22 жовтня 2012 року він був організатором підписання соціальної угоди між чотирма комітетами самоорганізації населення... та кандидатом у народні депутати по виборчому округу № 195... Секретар міської ради обирається більшістю депутатів міської ради... На мою думку, використовуючи своє службове становище, ігноруючи бажання інших кандидатів... Горкун Віктор Іванович, взявши за пріоритет партійний принцип, запросив на піддписання соціальної угоди кандидата в народні депутати від партії влади Зубика Володимира Володимировича. В телефонній розмові зі мною Віктор Іванович Горкун сказав, що це - "їхня тєма" і нікого з кандидатів в народні депутати це не стосується. Він дав команду своїм підлеглим обдзвонити та примусово запросити голів комітетів на підписання цієї угоди.Хоча голови комітетів не можуть одноосібно приймати таке рішення, тому запропонували організувати збори своїх комітетів. Тоді Віктор Горкун почав особисто дзвонити до голів комітетів і казати, що якщо вони не прийдуть, то пожалкують. На підписання угоди голову комітету "Привокзальний" привезли з лікарні. Оскільки вона відмовилася підписувати, то попросили секретаря, який теж відмовився. Тоді Віктор Горкун забрав печатку комітету... Голова комітету "Центральний" також відмовився підписувати цю угоду. Комітетам "Південний" та "Перемога" були вручені сертифікати на 25 тисяч гривень нібито на встановлення дитячих майданчиків. Але сертифікат - це не кошти і яким чином його використовувати вони зовсім не знають.

 

Врешті, Олександр Радуцький запропонував достроково припинити повноваження секретаря міськради Віктора Горкуна:

- Щоб зупинити руйнацію комітетів самоорганізації населення вважаю за доцільне висловити недовіру, відтак - переобрати секретаря Черкаської міської ради... 

 

Тож на наступну сесію Черкаської міської ради має бути винесений проект рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Черкаської міської ради пана Горкуна.

 

У свою чергу, Віктор Горкун заявив, що піклувався про інтереси округу і зізнався, що саме він є автором скандальної соціальної угоди:

- Я єсть автором тієї соціальної угоди, яка вам роздана і яка підписана... Я написав цю угоду і запропонував кандидату взятися за проблеми округа, якщо він буде вибраний народним депутатом... 

 

"Віктор Іванович, угода відкрита для підписання?" - запитав у нього мер Черкас Сергій Одарич.

"Угода відкрита для підписання..." - відповів Віктор Горкун.

 

Проте інші кандидати, депутати Черкаської міськради тут же спростували це, заявивши, що їх не пустили на підписання угоди.

Поділіться з друзями: