Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лист 2012

Президент втратив вплив на вертикаль влади – мер Черкас

Читайте більше в рубриці Політика
 

Президент України Віктор Янукович втратив вплив на вертикаль влади.

Про це сьогодні в ефірі «Голосу Америки» заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.  

 

«Загалом, мені здається, що цей тиждень показав, що не зовсім Президент впливає на процеси. А якщо врахувати те, що відбувається зараз зі спробами перекрити бюджетні, податкові дірки, зокрема закрити витік капіталу на офшори, і те, як впродовж місяця президентські доручення ігноруються Урядом (Уряд не схвалює відповідні законопроекти, парламент не схвалює, де у Президента є більшість). Це свідчить, на мою думку, про те, що Президент втратив вплив на горезвісну вертикаль влади, яку намагалися скільки років побудувати», - сказав Сергій Одарич.

 

Він також пояснив, що у влади було так зване «роздвоєння», коли під час виборів працювали два штаби, один з яких відповідав за результат виборів для Партії регіонів, а інший – забезпечував прозорий та демократичний перебіг виборів.

 

«Але коли порахували голоси і виявилося, що Партія регіонів не добирає кілька десятків голосів для більшості, тут були кинуті всі сили першою командою на те, щоб ці голоси забезпечити будь-якою ціною. І зараз дійсно соромно перед усім світом і перед громадянами України за те, що відбувалося... У даному випадку проявилась відсутність цілісності президентської команди», - запевнив мер Черкас.

 

Крім того, Одарич переконаний, що у новому парламенті провладна більшість поділятиметься на дві команди.

 

«Я думаю, що цей парламент буде дуже цікавий, тому що навіть якщо діючій владі вдасться зібрати більшість голосів, то ця більшість дуже різна за своїми цілями. Тобто, якась певна частина владної команди своє майбутнє пов’язує з Президентом Януковичем до 2015 і після 2015 року, а є команда, яка хоче працювати з чинним Президентом, але при цьому намагатиметься в цьому парламенті сформувати собі плацдарм після 2015 року, в разі якщо Президент в Україні зміниться. Я б не сказав, що це розкол, але сьогодні уже є чітко виражений конфлікт інтересів», - підсумував Сергій Одарич.

 

Зображення: jospeschen.wordpress.com 

Поділіться з друзями: