Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Жовт 2012

Порушено чотири кримінальні справи по виборах на Черкащині - Тулуб

Читайте більше в рубриці Політика
 

В Черкаській області правоохоронними органами відкрито чотири кримінальні справи з приводу порушень виборчого законодавства. Про це заявив, відповідаючи на питання НародUA про масові порушення на виборах, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб. Черкаський губернатор також повідомив про те, що загалом до правоохоронних органів у Черкаській області надійшло більше двох десятків скарг, які "будуть розслідувані й направлені в суди".

Утім Сергій Тулуб відкинув звинувачення на адресу провладних кандидатів, зокрема того ж Антона Яценка чи Володимира Зубика, про підкуп виборців, заявивши, що "потрібно зловити на гарячому".

За словами черкаського губернатора, "підкуп відбувається і з боку інших кандидатів".

Зокрема, Сергій Тулуб заявив НародUA наступне:

- Те, що ви кажете... Ви знаєте, сьогодні говорити можна все, але треба піймати на гарячому. Любого кандидата. І цим питанням, про яке ви казали - підкуп і так далі - займаються і інші кандидати. Але треба мати факти...

На сьогоднішній день чотири кримінальні справи порушено. Уже надійшло більше двох десятків різноманітних скарг - офіційних, тих, що розглядаються в прокуратурі. І після розслідування цих кримінальних справ будуть матеріали направлені до суду...

 

Загалом Сергій Тулуб попри заяви КВУ про "найбрудніші і найжорстокіші вибори" позитивно оцінив виборчу кампанію:

- Я весь час зустрічаюся з представниками різноманітних країн, які представили сюди своїх спостерігачів. Рекордна кількість спостерігачів очікується в Україні на цих виборах - майже п'ять тисяч. І це все зроблено з ініціативи Партії регіонів. 

Якщо подивитися на оцінки... моніторинги, ці всі заяви..., то в цілому є позитивна оцінка тих процесів, які відбуваються. Так, є ті чи інші проблеми, застереження, порушення. Вони. Вони не можуть не бути. Це - життя. І це - люди... Але в цілому сьогодні йде нормально цей процес.

Ми ведемо моніторинг тих порушень, які надає нам Комітет виборців. Ми порушуємо кримсінальні справи, передаємо в прокуратуру для розгляду, передаємо в суди. 

Партія регіонів як ніхто зацікавлена в тому, щоб вибори були чесні і прозорі. Сьогодні ми дбаємо про те. щоб чесні вибори відбулися.

"

Поділіться з друзями: